این سایت هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش محصولات دارویی (ژل،بوتاکس و …) ندارد.

خرید و قیمت انواع ژل و فیلر پوست

زمان مطالعه: 1 دقیقه

می‌توان با استفاده از فیلرهای پوستی، لب‌های نازک را برجسته کرده، ابرو را بهبود داده، استخوان گونه‌ها را بهبود بخشیده و گودی زیر چشم را که باعث سیاهی اطراف چشم شده است رفع کرد. با استفاده از این فیلرها، خط خنده را کاهش داده و ظاهر جوان‌تر و زیباتری به صورت شما می‌بخشد. این فیلرها از اسید هیالورانیک تهیه می‌شوند که یک ماده طبیعی در بدن است و می‌تواند برای بهبود ظاهر پوست تزریق شود. با افزایش محبوبیت این فیلرها، بیشتر کلینیک‌ها خدمات مرتبط با تزریق ژل‌های پوستی ارائه می‌دهند. بسیار مهم است که این فیلرها را از منابع قابل اعتماد تهیه کنید. می‌توانید انواع مختلفی از ژل‌های پوستی را از فروشگاه‌ها تهیه کنید.

خرید فیلر پوست

در جمیل طب ما انواع مختلف ژل‌های پوستی مرغوب را با قیمت‌های پایین ارائه می‌کنیم. فیلرهایی که ما تأمین می‌کنیم فیلرهایی هستند که نتایج حاصل از آنها کاملاً طبیعی بوده و از نظر کیفیت بسیار مطمئن هستند زیرا ما آنها را از کارخانه‌های معتبر خریداری می‌کنیم.فروش عمده ژل و بوتاکس در این مرکز انجام می شود.

برای مطرح کردن سؤالات خود در خصوص خرید انواع ژل و فیلر پوست و دریافت بهترین قیمت‌ها می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

انواع مختلف فیلرهای پوستی آماده فروش


ژوویدرم XC / ژوویدرم اولترا XC

قیمت انواع ژل

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده:

ژوویدرماولترا برای خطوط ریز مناسب بوده و برای چین و چروک‌های عمیق جواب نمی‌دهد. همچنین این نوع فیلر برای افزایش حجم در بافت صورت به خصوص برای پر کردن چین و چروک‌ها خطوط ریز مناسب است. ژوویدرماولترا را می‌توان در نواحی نزدیک به پوست‌های نازک مانند گوشه‌های دهان و بینی استفاده کرد. ژوویدرماولترا XC را می‌توان در لب‌ها برای برجسته‌سازی آنها تزریق کرد.

این فیلرها چگونه کار می‌کنند؟ زمانی که ژل تزریق شد، اسید هیالورانیک مانند یک اسفنج عمل می‌کند و آب را جذب کرده و در نتیجه محل تزریق برجسته می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند؟ اثر این ژل‌ها از 6 ماه تا یک سال باقی می‌مانند. تزریق مقدار کم این ژل‌ها نیاز به تزریق مجدد دارد. اثر ژوویدرماولترا XC حداکثر تا یک سال باقی می‌ماند.

عامل معکوس کننده: دارد. اثر حجم دهنده جوودرم اولترا را می‌توان با هیالورونیدایز معکوس کرد و برگرداند.

نکته: نوع XC فیلرهای جوودرم حاوی لیدوکائین است. لیدوکائین یک عامل بی‌حس کننده است که باعث کاهش درد در هنگام تزریق می‌شود.

جوودرم وولوما XC

قیمت انواع فیلر صورت

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده: مناسب برای افزایش حجم و برجستگی گونه‌ها

چگونه عمل می‌کند: اسید هیالورانیک آب را جذب کرده و باعث برجسته شدن محل تزریق می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: اثر جوودرم وولوما XC تا حدود 2 سال باقی می‌ماند.

عامل معکوس کنندگی: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند برای بازگرداندن اثر جوودرم اولترا به کار رود.

نکته: نوع XC جوودرم وولوما حاوی لیدوکائین است. لیدوکائین یک عامل بی‌حس کننده است که درد را در هنگام تزریق کاهش می‌دهد.

قیمت ژل و فیلرهای پوستی

قیمت عمده ژل و بوتاکس بسته به محدوده درمان و نوع و حجم مواد مصرفی مورد نیاز بسیار می تواند متفاوت باشد. هزینه تقریبی هنگام انجام مشاوره برآورد خواهد شد.

قیمت عمده فروش عمده ژل لب و گونه عبارت اند از:

برند قیمت
جوودرم XC / جوودرم اولترا XC ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹
جوودرم وولوما XC ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹
پرلین / پرلین – آل ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹
رادیز ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹
رستالین ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹
اسکولپترا ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

نقایصص عملکردی ایجاد شده و اثرات جانبی‌فیلرها چیست؟

قیمت ژل اسکالپترا

عملاً پس از درمان نقص عملکردی، هیچ گونه مشکلی وجود ندارد. عارضه جانبی رایج‌ترین آن کبودی در محل تزریق است. در حدود یک تا دو روز، کبودی‌های کوچک از بین می‌روند، با این حال کبودی‌های بزرگ‌تر ممکن است تا هفته‌های بعد همچنان باقی بمانند. در صورتی که فیلرهای پوستی به طور ناخواسته به یکی از عروق خونی تزریق شوند، عارضه جانبی خطرناک‌تری رخ می‌دهد که ممکن است منجر به نکروز پوستی، ایجاد زخم روی پوست و در حالت بدتر، کوری شود.

آیا استفاده از فیلرهای لب دردناک است؟


اگرچه این اتفاقات بسیار ناخوشایند به نظر می‌رسند، اما احتمال وقوع این درد در افراد مختلف متفاوت است. بعد از استفاده از کرم بی‌حسی توسط پزشک، ممکن است حس سوزش تیز و کمی فشار را تجربه کنید. پس از تزریق فیلر توسط پزشک، ممکن است حس لرزش مبهمی در لب‌هایتان وجود داشته باشد، اما با استفاده از کرم بی‌حسی، درد زیادی نباید احساس کنید.
بعد از آن، ممکن است لب‌هایتان کمی تورم شوند؛ اما این واکنش عادی بدن به آسیب دیدگی است (در نهایت، شما یک ماده به پوست خود تزریق می‌کنید) و باید در چند روز گذشته آن محو شود. لب‌هایتان ممکن است پس از چند روز کمی حساس تر شوند، که یکی از رویدادهای شایع بی‌حسی و تزریق دارو است.

فیلرها تا چه مدت دوام دارند؟


فیلرهای پوستی بسته به نوع استفاده شده و ناحیه درمانی، به طور عادی بین ۶تا۲۴ ماه باقی می مانند. درباره نتایج دلخواه تان در وقت مشاوره تان گفت و گو خواهد شد.

توصیه های پیش مراقبتی عمومی


در روز درمان تان

 • پزشک ها از شما می خواهند تا هنگام جلسه خود، هیچ گونه آرایشی نداشته باشید.
 • پوست ها ظریف و حساس ممکن است بعد از درمان قرمز شوند و کمی قرمز بمانند؛ بنابراین پزشک ها از شما می خواهند تا ۲۴ ساعت بعد از جلسه تان، هیچ برنامه خاصی نداشته باشید.
 • حتما قبل و بعد از جلسه تان غذا بخورید تا افت قند نداشته باشید.

دو روز قبل از درمان تان

 • آسپرین یا هر نوع داروی ضد التهابی دیگری مثل ایبوبروفن را به مدت دو روز مصرف نکنید چرا که سبب می شوند خون تان رقیق شود و می توانند باعث خونریزی شدید شوند که منجر به ایجاد کبودی و ایجاد لکه های کمرنگی می شوند. (هیچ دارویی را قبل از مشورت با پزشک خود قطع نکنید).
 • میزان کافئین مصرفی خود را به حداقل برسانید. مصرف کافئین نیز می تواند سبب رقیق شدن خون و منجر شدن به خونریزی یا کبودی بشود.

یک هفته قبل از درمان تان

 • اگر مستعد ابتلا به زخم های سرد هستید، پزشک ها به شما درمان تجربی و دهانی ۵ روزه قبل و بعد از عمل را توصیه می کنند.

یک ماه قبل از درمان تان

 • فیلرهای صورت نباید حداقل تا ۴ هفته قبل از هیچ عمل زیبایی دیگری مورد استفاده قرار بگیرند حتما به مراجعان ذکر کنید که با تزریق فیلرهای لب ممکن است دچار تورم و کبودی بیشتریرا نسبت به حالت های بدون فیلر لب تجربه کنند
 • تا ۶ هفته قبل از درمان از محصورلات مراقبت از پوست AHA نزدیک به نواحی درمانی استفاده نکنید.
 • از مصرف لایه بردارهای شیمیایی حرفه ای در نواحی نزدیک به منطقه درمان تا ۶ هفته قبل از عمل خود پرهیز کنید.
 • برداشت مو به روش های لیزر یا IPL تا ۶ هفته قبل از عمل نباید انجام شوند.

توصیه های پس مراقبتی عمومی

 • تا ۵ روز بعد از درمان از کرم برای بهبود کبودی ها از کرم آرنیکا استفاده کنید.
 • حساس شدن، تورم و کبودی قابل انتظار است و طی ۱۴ روز به طور کامل محو می شوند.
 • از انجام فعالیت های قدرتی و گرما درمانی به مدت ۴۸ ساعت قبل و بعد از درمان پرهیز کنید.
 • از مصرف کافئین۲۴ ساعت قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
 • از آرایش کردن محل تزریق تا ۲۴ ساعت بعد از درمان خودداری کنید.
 • برای تورم می توان از یخ استفاده کرد.
 • مراجعان فک و گونه باید تا ۴ روز بعد از درمان به پشت بخوابند.
 • در صورت مشاهده هرگونه توده طی ۴ روز بعد از عمل آن را بین انگشت شست و دیگرتان، همانطور که نشان داده شده است، فشار دهید. نه ۴ روز قبل !

راه های طولانی تر کردن عمر فیلرهایتان

 • آب بنوشید (۲تا۳لیتر روزانه)
 • سیگار کشیدن و خورشید می توانند عمر فیلرهای پوستی را کاهش دهند.

اگر زخم های سرد دارید از کرم های موضعی یا درمان های معمولی قبل و بعد از عمل استفاده کنید.

 • از استفاده کرم های حاوی هیدروسی یا گلیکولیک اسید در نواحی درمانی خودداری کنید.
 • از نور مستقیم خورشید دور باشید و همیشه کرم هایی با SPF بالا بزنید.

پرلین / پرلین – آل

خرید فیلر

محتویات اصلی: هیالورانیک اسید

مورد استفاده: پرلین برای افزایش حجم به نواحی تخت، برجسته‌سازی لب‌ها و کاهش چین و چروک‌های ریز و عمیق به کار برده می‌شود. این نوع فیلر توسط کارخانه تولیدکننده رستالین تولید می‌شود. پرلین ضخیم‌تر از رستالین است بنابراین چین و چروک‌های عمیق‌تر را بهتر پر می‌کند.

چگونه عمل می‌کند: آب به وسیله اسید هیالورانیک تزریق‌شده جذب می‌شود و باعث برجستگی ناحیه تزریق می‌گردد.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: برای برخی از افراد اثر پرلین بیش از رستالین می‌ماند. به هر حال باید توجه داشت که اثر این ژل حداکثر تا 6 ماه باقی می‌ماند.

عامل برگشتی: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند اثر پرلین را خنثی کند.

رادیز

رادیز

محتویات اصلی: هیدروکسی لاپاتیت کلسیم به شکل میکروسفیرها

مورد استفاده: رادیز برای درمان چین و چروک‌ها و خطوط متوسط تا عمیق مانند چین و چروک‌های نازولابیال به کار برده می‌شود. همچنین این نوع فیلر برای برجسته‌سازی استخوان‌های گونه‌ها نیز به کار برده می‌شود اما نمی‌توان آنها را برای برجسته‌سازی لب‌ها به کار برد.

چگونه عمل می‌کند: رادیز بدن را برای تولید کلاژن جدید تحریک می‌کند. به همین دلیل اثر آن طولانی‌تر بوده و نیاز به تزریق مجدد را کاهش می‌دهد. به علاوه، این ژل و میکرسفیرهای پایه کلسیمی باعث افزایش حجم ناحیه تزریق می‌شوند.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: به صورت بالینی اثبات شده است که اثر تزریق این نوع فیلر یک سال یا بیشتر باقی می‌ماند.

عامل معکوس کننده: ندارد.

سیلک رستالین / رستالین/ رستالین- آل

سیلک رستالین / رستالین/ رستالین- آل

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده: رستالین برای بهبود چین و چروک‌های متوسط تا شدید به کار برده می‌شود. سیلک رستالین برای برجسته‌سازی لب‌ها طراحی شده و از ذرات ریزتری نسبت به سایر فیلرها ساخته شده است.

چگونه کار می‌کند: محل تزریق با جذب آب توسط اسید هیالورانیک برجسته می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: کارخانه سازنده رستالین ادعا می‌کند که اثر این فیلر تا 18 ماه باقی می‌ماند. به هر حال، با تزریق مجدد پس از 4،5 و 9 ماه این اتفاق می‌افتد. بدون تزریق‌های مجدد، ممکن است رستالین تا 6 ماه دوام داشته باشد. سیلک رستالین ممکن است تا 6 ماه اثر داشته باشد.

عامل معکوس کننده: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند اثر رستالین را خنثی کند.

نکته: رستالین و پرلین توسط یک کارخانه تولید می‌شوند. پرلین ضخیم‌تر و چسبناک‌تر بوده و برای جوانسازی‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسکولپترا

اسکولپترا

محتویات اصلی: اسید پلی – آل – لاکتیک

مورد استفاده: اسکولپترا برای برجسته‌سازی گونه‌ها، پر کردن گودی و تورفتگی‌های صورت و افزایش ضخامت پوست به کار می‌رود و چین و چروک‌های پوست را کاهش می‌دهد. این نوع فیلرها برای برجسته‌سازی لب‌ها به کار نمی‌روند.

چگونه کار می‌کند: برخلاف فیلرهای پایه اسید هیالورانیک، اسکولپترا تولید کلاژن را در محل تزریق تحریک می‌کند و اثر آن بلافاصله دیده نمی‌شود. برای حصول نتایج مطلوب، چند جلسه درمانی با فواصل حدود 4 هفته مورد نیاز است. تعداد جلسات درمانی مورد نیاز به شدت علائم پیری در صورت بستگی دارد. ضخامت پوست به مرور افزایش می‌یابد.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: در مطالعات بالینی، اثرات تزریق اسکولپترا تا دو سال پس از اولین جلسه تزریق باقی می‌ماند. دوره درمانی کامل شامل 3 تزریق در فواصل تقریبی 4 تا 6 هفته است.

عامل معکوس کننده: ندارد

نکته: اثر اسکولپترا بلافاصله قابل مشاهده نیست و ظریف‌تر است. ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا اثر تزریق این فیلر مشاهده شود اما اثر آن طولانی مدت است.

قیمت فیلرهای پوستی


برند

قیمت

جوودرم XC / جوودرم اولترا XC

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

جوودرم وولوما XC

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

پرلین / پرلین – آل

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

رادیز

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

رستالین

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

اسکولپترا

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

مقالات مرتبط

Call Now Buttonمشاوره رایگان