خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت 500 و 300

بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت اصل یک روش درمانی جایگزین بوتاکس است. دیسپورت مورد تقاضای بسیاری از افراد در سراسر دنیا است. با این روش درمانی، چین و چروک‌ها و خطوط ریز روی صورت با بی‌حسی عضلات بین ابروها و اطراف چشم برطرف می‌شود. دیسپورت برای آن دسته از افرادی که به تازگی روی پیشانی آنها چین و چروک ایجاد شده است مؤثر و مناسب است. در مقایسه با بوتاکس، دیسپورت ارزان‌تر بوده و نتیجه حاصل از استفاده از آن نرم و طبیعی است.

اگر شما به دنبال خرید دیسپورت با قیمت مناسب هستید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. در جمیل طب ما بوتاکس دیسپورت بسیار مرغوب را با مزایای زیادی که نسبت به بوتاکس معمولی دارد از کارخانه‌های معتبر تأمین می‌کنیم. اگر شما درخواست خرید عمده داشته باشید می‌توانیم تخفیف خوبی به شما ارائه کنیم. برای خرید بوتاکس دیسپورت در واحدهای مختلف با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

بوتاکس دیسپورت 500 و 300 چیست؟


قیمت بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت یک روش درمانی غیرجراحی است که برای رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و خطوط عمیق روی پیشانی به کار برده می‌شود. این روش درمانی باعث می‌شود که شما جوان‌تر، شاداب‌تر و آرام‌تر به نظر برسید. عملکرد دیسپورت شبیه به بوتاکس است و با انسداد سیگنال‌های عصب عمل می‌کند. با این کار ماهیچه‌ها به طور موقتی شل شده و از کار می‌افتند در نتیجه چین و چروک‌های اطراف چشم و پیشانی شما برطرف می‌شوند. با ازکارافتادن عضلات صورت، چین و چروک‌ها و خطوط عمیق هموار شده و حتی به طور کامل از بین می‌روند. نتایج حاصل از استفاده از دیسپورت عالی بوده و برای یک دوره 3 تا 6 ماهه روی صورت باقی می‌ماند. در این روش نیازی به بیهوشی یا انجام عمل جراحی نیست و بیمار بستری نمی‌شود.

 مزایای دیسپورت کانادایی اصل


دیسپورت برای افرادی که بوتاکس برای آنها دیگر مؤثر نیست به کار برده می‌شود

با مصرف مدام، بوتاکس دیسپورت اصل به دلیل واکنش‌های ایمنی بدن بیمار، اثربخشی خود را از دست می‌دهد. به مرور زمان اثربخشی بوتاکس کاهش می‌یابد. در دیسپورت مقدار کمتری پروتئین وجود دارد و واکنش ایمنی بدن بیمار به آن کمتر می‌شود. افرادی که بوتاکس روی عضلات آنها تأثیری ندارد می‌توانند از دیسپورت استفاده کنند.

پخش یکنواخت

دیسپورت پروتئین کمتری دارد و به همین دلیل اثر آن نسبت به بوتاکس بهتر پخش می‌شود. پخش یکنواخت باعث می‌شود که ناحیه تحت درمان مانند پیشانی طبیعی‌تر و هموارتر به نظر برسد.

بدون درد

چین و چروک‌های صورت با استفاده از این روش و تزریق مستقیم مقدار کمی دیسپورت در عضلات صورت کاهش می‌یابند. برای افزایش اثربخشی این روش درمانی باید 3 تا 5 تزریق کوچک که بدون درد است انجام شود.

بدون نیاز به بیهوشی و بیحسی

از آنجا که این روش بدون درد است، بیهوشی یا بیحسی برای انجام آن به کار برده نمی‌شود. به هر حال اگر شما نگران باشید ممکن است پزشک ناحیه اطراف محل تزریق را بیحس کند.

عوارض جانبی کم

آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که فرایند تزریق دیسپورت در مقایسه با بوتاکس عوارض جانبی کمتری دارد.

نتایج فوری

معمولاً نتایج را می‌توان یک تا هفت روز پس از انجام فرایند ملاحظه کرد. به هر حال، نیمی از بیماران می‌توانند قبل از سه روز نتایج درمان را مشاهده کرد و نیمی دیگر نیز بعد از این مدت اثرات انجام تزریق را خواهند دید.

نتایج پردوام‌تر

نتایج حاصل از تزریق دیسپورت معمولاً بیش از بوتاکس باقی می‌مانند. گزارش شده است که نتایج حاصل از تزریق دیسپورت حدود 6 ماه باقی می‌ماند.

مطالعه بیشتر  درمان و رفع چین و چروک دور و زیر چشم با تزریق ژل و بوتاکس

ظاهر طبیعی‌تر

گفته شده است که با تزریق دیسپورت می‌توان خطوط متوسط تا عمیق پوست را بدون این که بقیه اجزای صورت جابجا شده یا از نظر ظاهری تغییرشکل یابد کاهش داد. عضلاتی که مورد تزریق قرار نگرفته‌اند به کار خود ادامه داده تا شما بتوانید احساسات خود را به طور طبیعی با صورت خود نشان دهید. درواقع خطوط و چین و چروک‌های صورت شما از بین می‌رود و به بیان احساسات شما توسط صورت خدشه‌ای وارد نمی‌شود.

دیسپورت 500 و 300 در مقایسه با بوتاکس


خرید اینترنتی بوتاکس دیسپورت 500

یکی از تفاوت‌های عمده بین دیسپورت و بوتاکس سرعت تأثیر آن بر روی پوست بیماران است. برای بیشتر بیماران، بوتاکس پس از سه تا پنج روز اثر می‌کند در حالی که دیسپورت معمولاً پس از یکی دو روز تأثیر خود را نشان می‌دهد. این مزیت برای بیمارانی که باید در یک گردهمایی اجتماعی و حرفه‌ای مهم شرکت کنند و نیاز دارند که ظاهر آنها بسیار آراسته باشد مفید است. همچنین برخی از مطالعات اخیر نشان می‌دهد که نتایج حاصل از تزریق دیسپورت نسبت به بوتاکس مدت زمان بیشتری باقی می‌مانند. زمانی که بوتاکس اثربخشی خود را در درمان از دست می‌دهد می‌توان از دیسپورت استفاده کرد. متخصصین ما  صورت شما را ارزیابی کرده و تعیین می‌کنند که کدام روش برای وضعیت شما مناسب است: تزریق بوتاکس یا تزریق دیسپورت.

چرا شما باید خرید بوتاکس دیسپورت را انتخاب کنید؟


بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند که دیسپورت را تزریق کنند و نتایج رضایت‌بخش حاصل از آن را تا 4 ماه ببینند. همچنین بیماران متوجه می‌شوند که چگونه نتایج حاصل از تزریق دیسپورت سریع‌تر از تزریق بوتاکس قابل مشاهده است.

دوز مورد نیاز دیسپورت


دیسپورت 500

در اینجا به دوز مورد نیاز برای تزریق دیسپورت در نواحی مختلف صورت اشاره می‌کنیم:

  • پیشانی: 20 تا 80 واحد
  • خط اخم (خطوط عمودی بین ابروها): 40 تا 80 واحد
  • چین و چروک‌های اطراف چشم: 15 تا 30 واحد در هر طرف
  • بینی استخوانی: 10 تا 20 واحد
  • تورفتگی چانه 5 تا 10 واحد
  • خطوط اطراف گردن: 20 تا 30 واحد

انواع و قیمت فروش دیسپورت


 

سایز شیشه دیسپورت

غلظت

قیمت

300 واحد

0.6 میلی‌لیتر

جهت اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

300 واحد

1.5 میلی‌لیتر

300 واحد

2.5 میلی‌لیتر

500 واحد

0.6 میلی‌لیتر

500 واحد

1.5 میلی‌لیتر

500 واحد

5 میلی‌لیتر

 

 

قیمت عمده‌فروشی


 

سایز شیشه دیسپورت

غلظت

قیمت

300 واحد

0.6 میلی‌لیتر

جهت اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

300 واحد

1.5 میلی‌لیتر

300 واحد

2.5 میلی‌لیتر

500 واحد

0.6 میلی‌لیتر

500 واحد

1.5 میلی‌لیتر

500 واحد

5 میلی‌لیتر

 

نحوه نگهداری دیسپورت


پودر تزریق که در بسته‌بندی‌های بازنشده قرار دارد باید در یخچال و در دمای بین 2 تا 8 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود. این پودرها نباید یخ بزنند. در صورتی که این داروها را در منزل نگهداری می‌کنید باید این شرایط برای نگهداری آنها تأمین شود. توصیه می‌شود داروی ساخته‌شده بلافاصله استفاده شود البته می‌توان آن را تا 24 ساعت در دمای یخچال (بین 2 تا 8 در جه سانتی‌گراد) نگهداری کرد.

دوام و ماندگاری دیسپورت


میزان مصرف دیسپورت برای هر فردی متفاوت از دیگری است و معمولاً مردان به مقدار بیشتری از این دارو نسبت به زنان نیاز دارند. نتایج پس از 1 تا 3 روز قابل مشاهده بوده و نتایج نهایی را می‌توان 1 تا 4 هفته پس از تزریق دید. اثرات تزریق 3 تا 4 ماه باقی می‌ماند. به هر حال، دوام اثرات تزریق به دوز دیسپورت و محل تزریق بستگی دارد. اثرات تزریق دیسپورت در برخی از افراد، به خصوص آن‌هایی که تزریق را در یک ناحیه تجدید می‌کنند ممکن است تا 6 ماه یا بیشتر نیز باقی بماند.

مطالعه بیشتر  بوتاکس پیشانی: مزایای رفع چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس دیسپورت 500 اصل کانادایی


پیش از تزریق بوتاکس دیسپورت، یاد گرفتن درباره مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس امری مهم به حساب می آید تا از خطر وقوع اثرات جانبی جلوگیری کرده باشید. گرچه بوتاکس نسبتا عملی جزئی به حساب می آید، اما محصولات مراقبتی پس از عمل ما به موفقیت درمان شما کمک خواهند کرد.

اگر به دنبال راه های مراقبت پس از عمل بوتاکس در هنگام خوابیدن هستید یا به دنبال آنید که از چه چیزهایی بعد از بوتاکس پرهیز کنید، جای درستی آمده اید. اینجا دستور العمل مراقبت های بعد از عمل بوتاکس‌مان را برای شما آورده ایم.

توصیه های پس از عمل بوتاکس هنگام خوابیدن 

اگر در پی دانستن این سوالید که چه مدت پس از عمل بوتاکس می توان دراز کشید، تنها نیستید. توصیه های پس از بوتاکس برای خوابیدن یکی از بخش های مهم مراقبت های بعد از عمل شماست.

این مهم است که از خوابیدن روی محل هایی که بوتاکس به آن‌ها تزریق شده است خودداری کنید. کنترل کردن نحوه خوابیدن امری دشوار است، بخصوص اگر عادت داشته اید تا در حالت خاصی بخوابید. گرچه اگر عمل‌تان در ناحیه صورت باشد باید به پشت بخوابید. ساعات اولیه پس از انجام عمل بوتاکس را در حالت ایستاده بمانید و از هر گونه فعالیتی که ممکن است در آن مجبور باشید صورت خود را به سمت پایین قرار دهید پرهیز کنید؛ مثل خرید کفش.

بوتاکس برای ورود به عضلات نیاز به زمان دارد و با دراز کشیدن به روی صورت احتمالا از این اتفاق پیشگیری کنید. خبر خوب این است که فقط به مدت یک شب نباید روی صورت تان بخوابید.

اگر بعد از انجام عمل بوتاکس قصد سفر دارید، خبر خوب اینجاست که بدون هیچ نگرانی می توانید با هواپیما سفر کنید. تغییرات فشار کابین یا تغییر ارتفاع هیچ تاثیر منفی ای روی بوتاکس ندارد. فقط به یاد باشته باشید تا ۴ ساعت بعد از عمل روی صندلی تان دراز نکشید.

بلافاصله پس از تزریق دیسپورت چه اتفاقی می افتد؟ 

طبیعی است که بعد از بوتاکس از قرمزی و تورم مختصر رنج ببرید؛ اما این علائم تنها یک ساعت دوام دارند.

اکثر مراجعان هیج گونه اثرات جانبی را تجربه نمی کنند پس از بوتاکس زمان کمی برای بازگشت به حالت طبیعی نیاز است که این امر به شما اجازه می دهد تا بتوانید فورا به انجام کارهای روزمره بپردازید.

اثرات عمل شما بین ۱۲تا۱۶ هفته دوام خواهد داشت. زمانی که خطوط ظریف و چروک های شما مجددا ظاهر شوند، می توانید دوباره تحت درمان قرار بگیرید.

پس از بوتاکس پیشانی چه کنیم؟ 

بسیاری از مراجعان تصور دارند که پیشانی پس از بوتاکس کاملا سفت و غیرقابل حرکت می شود. حرکات پیشانی پس از بوتاکس کاملا عادی هستند،

هدف کلی بوتاکس این نیست که عضلات صورت تام را کاملا از کار بی اندازد و چند روز برای اینکه اثرات قابل مشاهده باشند نیاز است.

دستور العمل برای مراقبت های پوستی و آرایش پس از بوتاکس 

دستور العمل برای مراقبت های پوستی و آرایش پس از بوتاکس

اگر کنجکاوید تا بدانید که آیا بلافاصله بعد از بوتاکس می توانید آرایش کنید، خوش شانس هستید.

مطالعه بیشتر  بوتاکس دست: مزایای درمان تعریق کف دست‌ها با تزریق بوتاکس

بله می توانید اندکی آرایش داشته باشید؛ گرچه فقط می توانید فشاری جزئی به صورت خود وارد نمایید.

پس از بوتاکس می توانید مراقبت های پوستی روتین خود را داشته باشید. گرچه توصیه ما این است که فشار زیاد یا لمس سنگینی به صورت خود وارد نکنید. در حالت ایده آل تا ۲۴ ساعت پس از درمان به صورت تان دست نزنید.

۷۲ ساعت پس از درمان صورت تان را با مواد شست و شو با آب ولرم به آرامی بشویید و به آرامی خشک کنید.

پس از بوتاکس ممکن است پوستان خشک تر از همیشه به نظر برسد. برای بازگرداندن میزان رطوبت پوست تان به حالت طبیعی از هیالورونیک اسید استفاده کنید.

ما توصیه می کنیدم تا درمان های صورت حداقل به ۲ هفته پس از بوتاکس به تعویق افتند؛ زیرا درمان های صورت شامل ماساژ دادن و مالش صورت است.

پس از بوتاکس چه کارهایی را انجام بدهیم و چه کارهای را انجام ندهیم؟

از مصرف مسکن ها خودداری کنید

باید از مصرف داروهای مسکن نیز خودداری کنید. مشکل آنجاست که این داروها و بوتاکس هر دو خون را رقیق می کنند که می توانند باعث بدتر شدن کبودی بوتاکس شوند.

کبودی پس از بوتاکس چیز شایعی است اما مهم است هرکاری که از دستتان بر می آید برای کاهش عوارض جانبی انجام دهید. اگر عصری برنامه بیرون رفتن دارید، بهتر از چند روز صبر کنید.

از فعالیت فیزیکی بپرهیزید

پزشک ها توصیه می کنند تا ۲۴ ساعت پس از عمل بوتاکس برای انجام فعالیت های فیزیکی صبر کنید.

احتمال دارد حین انجام فعالیت های فیزیکی بدنتان کبود شود؛ خصوصا اگر در حرکتی تصادفا صورت خود را گرفته باشید.

صبر کردن کردن برای انجام فعالیت های فیزیکی به مدت چند روز پس از عمل بوتاکس می تواند سلامت صورت شما را تضمین کند. گرچه احتمال اینکه حین فعالیت فیزیکی مستقیما با صورت زمین بخورید کم است،، اما مطمئن بودن بهتر از پشیمان بودن است.

از تماس با گرما خودداری کنید

تا ۲۴ ساعت پس از درمان از حمام آفتاب یا قرار گرفتن در معرض گرمای شدید باید خودداری کنید.

از دست زدن به صورت خود و ماساژ دادن ناحیه درمانی بپرهیزید 

بعد از درمان با بوتاکس دست زدن به صورت کار وسوسه انگیزی است، اما لمس صورت می تواند بر نتایج عمل تان تاثیرگذار باشد.

ما بسیار مراقب هستیم تا مطمئن شویم بوتاکس بطور دقیقی انجام می شود. از انجایی که بوتاکس عملی است که با فلج عضلات شما از افتادگی پوست جلوگیری می کند، بهتر است بگذارید به خودی خود جادویش را انجام دهد

دست زدن به صورت تان باعث حرکت دادن بوتاکس به سایر نواحی صورت می شود و بر موفقیت درمان تان تاثیر خواهد گذاشت.

ما توصیه می کنیم حداقل تا ۲۴ ساعت پس از بوتاکس صورت تان را لمس نکنید

از پوشیدن کلاه های تنگ خودداری کنید 

بعد از انجام بوتاکس روی پیشانی تان، از پوشیدن هر چیزی که ممکن است برای دور پیشانی تان تنگ باشد، مثل هدبند و کلاه، خودداری کنید.

به این پست امتیاز دهید.