خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰

تزریق دیسپورت یک روش درمانی جایگزین بوتاکس است. دیسپورت مورد تقاضای بسیاری از افراد در سراسر دنیا است. با این روش درمانی، چین و چروک‌ها و خطوط ریز روی صورت با بی‌حسی عضلات بین ابروها و اطراف چشم برطرف می‌شود. دیسپورت برای آن دسته از افرادی که به تازگی روی پیشانی آنها چین و چروک ایجاد شده است مؤثر و مناسب است. در مقایسه با بوتاکس، دیسپورت ارزان‌تر بوده و نتیجه حاصل از استفاده از آن نرم و طبیعی است.

اگر شما به دنبال خرید دیسپورت با قیمت مناسب هستید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. در جمیل طب ما بوتاکس دیسپورت بسیار مرغوب را با مزایای زیادی که نسبت به بوتاکس معمولی دارد از کارخانه‌های معتبر تأمین می‌کنیم. اگر شما درخواست خرید عمده داشته باشید می‌توانیم تخفیف خوبی به شما ارائه کنیم. برای خرید بوتاکس دیسپورت در واحدهای مختلف با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

دیسپورت چیست؟


دیسپورت یک روش درمانی غیرجراحی است که برای رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و خطوط عمیق روی پیشانی به کار برده می‌شود. این روش درمانی باعث می‌شود که شما جوان‌تر، شاداب‌تر و آرام‌تر به نظر برسید. عملکرد دیسپورت شبیه به بوتاکس است و با انسداد سیگنال‌های عصب عمل می‌کند. با این کار ماهیچه‌ها به طور موقتی شل شده و از کار می‌افتند در نتیجه چین و چروک‌های اطراف چشم و پیشانی شما برطرف می‌شوند. با ازکارافتادن عضلات صورت، چین و چروک‌ها و خطوط عمیق هموار شده و حتی به طور کامل از بین می‌روند. نتایج حاصل از استفاده از دیسپورت عالی بوده و برای یک دوره ۳ تا ۶ ماهه روی صورت باقی می‌ماند. در این روش نیازی به بیهوشی یا انجام عمل جراحی نیست و بیمار بستری نمی‌شود.

 مزایای دیسپورت


دیسپورت برای افرادی که بوتاکس برای آنها دیگر مؤثر نیست به کار برده می‌شود

با مصرف مدام، بوتاکس دیسپورت به دلیل واکنش‌های ایمنی بدن بیمار، اثربخشی خود را از دست می‌دهد. به مرور زمان اثربخشی بوتاکس کاهش می‌یابد. در دیسپورت مقدار کمتری پروتئین وجود دارد و واکنش ایمنی بدن بیمار به آن کمتر می‌شود. افرادی که بوتاکس روی عضلات آنها تأثیری ندارد می‌توانند از دیسپورت استفاده کنند.

READ  سوالات رایج درباره تزریق بوتاکس

پخش یکنواخت

دیسپورت پروتئین کمتری دارد و به همین دلیل اثر آن نسبت به بوتاکس بهتر پخش می‌شود. پخش یکنواخت باعث می‌شود که ناحیه تحت درمان مانند پیشانی طبیعی‌تر و هموارتر به نظر برسد.

بدون درد

چین و چروک‌های صورت با استفاده از این روش و تزریق مستقیم مقدار کمی دیسپورت در عضلات صورت کاهش می‌یابند. برای افزایش اثربخشی این روش درمانی باید ۳ تا ۵ تزریق کوچک که بدون درد است انجام شود.

بدون نیاز به بیهوشی و بیحسی

از آنجا که این روش بدون درد است، بیهوشی یا بیحسی برای انجام آن به کار برده نمی‌شود. به هر حال اگر شما نگران باشید ممکن است پزشک ناحیه اطراف محل تزریق را بیحس کند.

عوارض جانبی کم

آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که فرایند تزریق دیسپورت در مقایسه با بوتاکس عوارض جانبی کمتری دارد.

نتایج فوری

معمولاً نتایج را می‌توان یک تا هفت روز پس از انجام فرایند ملاحظه کرد. به هر حال، نیمی از بیماران می‌توانند قبل از سه روز نتایج درمان را مشاهده کرد و نیمی دیگر نیز بعد از این مدت اثرات انجام تزریق را خواهند دید.

نتایج پردوام‌تر

نتایج حاصل از تزریق دیسپورت معمولاً بیش از بوتاکس باقی می‌مانند. گزارش شده است که نتایج حاصل از تزریق دیسپورت حدود ۶ ماه باقی می‌ماند.

ظاهر طبیعی‌تر

گفته شده است که با تزریق دیسپورت می‌توان خطوط متوسط تا عمیق پوست را بدون این که بقیه اجزای صورت جابجا شده یا از نظر ظاهری تغییرشکل یابد کاهش داد. عضلاتی که مورد تزریق قرار نگرفته‌اند به کار خود ادامه داده تا شما بتوانید احساسات خود را به طور طبیعی با صورت خود نشان دهید. درواقع خطوط و چین و چروک‌های صورت شما از بین می‌رود و به بیان احساسات شما توسط صورت خدشه‌ای وارد نمی‌شود.

READ  مزایا و ماندگاری ژل مستر تریت (MASTER TREAT) بر صورت

دیسپورت در مقایسه با بوتاکس


یکی از تفاوت‌های عمده بین دیسپورت و بوتاکس سرعت تأثیر آن بر روی پوست بیماران است. برای بیشتر بیماران، بوتاکس پس از سه تا پنج روز اثر می‌کند در حالی که دیسپورت معمولاً پس از یکی دو روز تأثیر خود را نشان می‌دهد. این مزیت برای بیمارانی که باید در یک گردهمایی اجتماعی و حرفه‌ای مهم شرکت کنند و نیاز دارند که ظاهر آنها بسیار آراسته باشد مفید است. همچنین برخی از مطالعات اخیر نشان می‌دهد که نتایج حاصل از تزریق دیسپورت نسبت به بوتاکس مدت زمان بیشتری باقی می‌مانند. زمانی که بوتاکس اثربخشی خود را در درمان از دست می‌دهد می‌توان از دیسپورت استفاده کرد. متخصصین ما  صورت شما را ارزیابی کرده و تعیین می‌کنند که کدام روش برای وضعیت شما مناسب است: تزریق بوتاکس یا تزریق دیسپورت.

چرا شما باید خرید دیسپورت را انتخاب کنید؟


بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند که دیسپورت را تزریق کنند و نتایج رضایت‌بخش حاصل از آن را تا ۴ ماه ببینند. همچنین بیماران متوجه می‌شوند که چگونه نتایج حاصل از تزریق دیسپورت سریع‌تر از تزریق بوتاکس قابل مشاهده است.

دوز مورد نیاز دیسپورت


در اینجا به دوز مورد نیاز برای تزریق دیسپورت در نواحی مختلف صورت اشاره می‌کنیم:

  • پیشانی: ۲۰ تا ۸۰ واحد
  • خط اخم (خطوط عمودی بین ابروها): ۴۰ تا ۸۰ واحد
  • چین و چروک‌های اطراف چشم: ۱۵ تا ۳۰ واحد در هر طرف
  • بینی استخوانی: ۱۰ تا ۲۰ واحد
  • تورفتگی چانه ۵ تا ۱۰ واحد
  • خطوط اطراف گردن: ۲۰ تا ۳۰ واحد

انواع و قیمت فروش دیسپورت


 

سایز شیشه دیسپورت

غلظت

قیمت

۳۰۰ واحد

۰٫۶ میلی‌لیتر

جهت اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

۳۰۰ واحد

۱٫۵ میلی‌لیتر

۳۰۰ واحد

۲٫۵ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۰٫۶ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۱٫۵ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۵ میلی‌لیتر

READ  درمان و رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس و ژل

 

 

قیمت عمده‌فروشی


 

سایز شیشه دیسپورت

غلظت

قیمت

۳۰۰ واحد

۰٫۶ میلی‌لیتر

جهت اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

۳۰۰ واحد

۱٫۵ میلی‌لیتر

۳۰۰ واحد

۲٫۵ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۰٫۶ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۱٫۵ میلی‌لیتر

۵۰۰ واحد

۵ میلی‌لیتر

 

 

نحوه نگهداری دیسپورت


پودر تزریق که در بسته‌بندی‌های بازنشده قرار دارد باید در یخچال و در دمای بین ۲ تا ۸ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود. این پودرها نباید یخ بزنند. در صورتی که این داروها را در منزل نگهداری می‌کنید باید این شرایط برای نگهداری آنها تأمین شود. توصیه می‌شود داروی ساخته‌شده بلافاصله استفاده شود البته می‌توان آن را تا ۲۴ ساعت در دمای یخچال (بین ۲ تا ۸ در جه سانتی‌گراد) نگهداری کرد.

دوام نتایج


میزان مصرف دیسپورت برای هر فردی متفاوت از دیگری است و معمولاً مردان به مقدار بیشتری از این دارو نسبت به زنان نیاز دارند. نتایج پس از ۱ تا ۳ روز قابل مشاهده بوده و نتایج نهایی را می‌توان ۱ تا ۴ هفته پس از تزریق دید. اثرات تزریق ۳ تا ۴ ماه باقی می‌ماند. به هر حال، دوام اثرات تزریق به دوز دیسپورت و محل تزریق بستگی دارد. اثرات تزریق دیسپورت در برخی از افراد، به خصوص آنهایی که تزریق را در یک ناحیه تجدید می‌کنند ممکن است تا ۶ ماه یا بیشتر نیز باقی بماند.

به این پست امتیاز دهید.
خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰
۴ از ۱۶ رای