قیمت تزریق ژل ژوویدرم برای نقاط مختلف صورت چقدر است؟

ژوویدرم یک نوع فیلر است که از آن برای رفع چین و چروک صورت استفاده می‌‌شود و حاوی آب و هیالورونیک اسید است که یک محصول ژل مانند را به وجود می‌آورد تا حجم صورت افزایش پیدا کند. تعیین هزینه دقیق تزریق ژل ژوویدرم کار دشواری است زیرا عوامل مختلفی در قیمت تزریق ژل ژوویدرم در نقش دارند که برخی از آن‌ها عبارتند از: برند محصول مورد استفاده، دستمزد پزشک، محل زندگی شما، مقدار ژل مورد نیاز، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان، وسعت قسمتی که قرار است درمان شود و مواردی از این قبیل. معمولا دوران بهبود به سرعت طی می‌شود و شما نیازی به مرخصی گرفتن از دانشگاه یا محل کار خود ندارید. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص هزینه تزریق ژل ژوویدرم به دست بیاورید.

 هزینه کلی تزریق ژل چقدر است؟ 


 از تزریق ژل ژوویدرم تحت عنوان یک روش غیر تهاجمی یاد می‌شود و این امر باعث شده که تعداد زیادی از افراد متقاضی درمان با این روش باشند زیرا همانند روش‌های جراحی از قبیل لیفت صورت دچار عوارض جانبی نخواهد شد. با توجه به اهدافی که شما از درمان دارید احتمالاً به چندین تزریق در یک جلسه نیاز داشته باشید اما برخی از پزشکان در یک جلسه فقط دو بار به تزریق ژل می‌پردازند. هزینه تزریق ژل ژوویدرم به عوامل مختلفی بستگی دارد. ژل ژوویدرم بر خلاف سایر روش‌هایی که برای درمان چین و چروک مورد استفاده قرار می‌گیرند از قبیل بوتاکس، در انواع مختلفی وجود دارند که برای نقاط مختلفی از صورت استفاده خواهند شد. هر یک از این برندها حاوی مقادیر مختلفی از هیالورونیک اسید هستند و مقدار قابل تزریق آن‌ها در هر جلسه با هم فرق دارد. معروف‌ترین انواع ژل ژوویدرم عبارتند از: volbella, ultra, vollure, voluma. هریک از این ژل‌ها دارای ترکیبات خاصی هستند که حاوی لیدوکائین نیز می‌باشند تا فرایند تزریق، درد کمتری داشته باشد و شما به تزریق داروی بی حسی موضعی نیاز نداشته باشید.

مطالعه بیشتر  علت و درمان تعریق زیاد بدن(زیربغل،کف دست و پا) با تزریق بوتاکس

 تزریق ژل ژوویدرم در لب و دهان

تزریق ژل ژوویدرم در لب و دهان

دو نوع اصلی از ژل ژوویدرم برای لب وجود دارد که عبارتند از volbella xc و ultra xc. ژل ژوویدرم ultra xc باعث افزایش حجم لب می‌شود حال آنکه از ژل volbella xc برای رفع خطوط و چروک اطراف دهان استفاده می‌شود. قیمت این دو نوع ژل با هم تفاوت دارد و هزینه تزریق ژل ultra xc بیشتر است. یک تفاوت دیگر بین این دو محصول وجود دارد به نوع حجم آن‌ها مربوط است که پزشک بر اساس شرایط و اهداف شما یک نوع ژل را معرفی خواهد کرد.

 تزریق ژل ژوویدرم زیر چشم 

تزریق ژل ژوویدرم زیر چشم

 پزشک می‌تواند از تزریق ژل ژوویدرم برای درمان گودی زیر چشم استفاده کند البته این روش به صورت قطعی مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار ندارد. هزینه تزریق ژل voluma xc بیشتر از ژل لب است.

 تزریق ژل ژوویدرم در گونه

تزریق ژل ژوویدرم در گونه

 اگر شما دوست دارید که گونه‌های خود را برجسته کنید و لیفت این ناحیه بپردازید پزشک تزریق ژل ژوویدرم voluma xc را به شما توصیه خواهد کرد تا خطوطی که از قسمت بینی تا اطراف دهان امتداد یافته است و به آن‌ها خطوط پرانتزی گفته می‌‌شود درمان گردد. هزینه تزریق ژل گونه پس از ارزیابی شما و بررسی اهدافی که دارید توسط پزشک مشخص خواهد شد.

 دوران بهبود پس از تزریق ژل چقدر است؟


 پس از تزریق ژل ژوویدرم شما نیازی به استراحت در منزل و مرخصی گرفتن از محل کارتان نخواهید داشت اما ممکن است دچار تورم و کبودی خفیف شوید. شما می‌توانید در جلسه مشاوره با پزشک درباره زمان مورد نیاز برای از بین رفتن کبودی و تورم صورت خود سوال کنید تا برنامه‌های مهم خود را بر این اساس مشخص کنید.

مطالعه بیشتر  علت ریزش موی زنان: وراثت و هورمون دلیل ریزش موی سر بانوان

 آیا راهی برای کاهش هزینه‌های تزریق ژل وجود دارد؟ 


 اگرچه هزینه تزریق ژل تحت پوشش بیمه قرار ندارد و شما باید دست به جیب شوید روش‌هایی برای کاهش هزینه درمان و مدیریت هزینه‌ها وجود دارد و شما می‌توانید با پزشک خود در خصوص نحوه پرداخت دستمزد، روش‌های پرداخت مالی و قابلیت پرداخت اقساطی صحبت کنید.

 تزریق ژل چقدر طول می‌کشد؟ 


 معمولاً تزریق ژل چیزی حدود ۱۵ تا ۶۰ دقیقه طول خواهد کشید که این مسئله به مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق و وسعت قسمتی که قرار است درمان شود بستگی دارد. شما می‌توانید فورا شاهد نتایج به دست آمده باشید. نتایج حاصل از تزریق ژل می‌‌تواند تا یک سال باقی بماند. در برخی از افراد نتایج حاصل از تزریق ژل بر اساس نوع ترکیبی که مورد استفاده قرار گرفته است می‌تواند تا دو سال نیز باقی بماند. پس از این مدت در صورتی که شما از نتایج به دست آمده رضایت داشته باشید می‌‌توانید به پزشک خود مراجعه کنید تا دوباره به تزریق ژل به پردازد.

 هزینه تزریق رستالین و ژوویدرم چقدر است؟ 


 رستالین نیز مانند ژوویدرم یک نوع دیگر از ژل است که برپایه هیالورونیک اسید قرار دارد و از آن برای رفع چین و چروک صورت و افزایش حجم پوست استفاده خواهد شد. رستالین به درمان خطوط عمیق صورت می‌‌پردازد اما حاوی سدیم هیالورونات است که یکی از مشتقات هیالورونیک اسید می‌باشد. هزینه حاصل از تزریق این محصولات تقریباً برابر است و تفاوت چندانی با هم ندارند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
مطالعه بیشتر  پیشگیری از چین و چروک صورت با تغذیه و کرم مناسب هر پوست