کاربرد و دوام انواع ژل استایلج و تفاوت این فیلر با دیگر فیلرها

هر روش درمانی برای انجام باید به دستور پزشک و بررسی تمام جوانب و نگرانی‌ها و اهداف پوستی شما انجام شود. در روش تزریق پوستی، پزشک در مورد بهترین فرمول و مقدار ژل استایلج تزریقی برای نیازهای شما تصمیم می‌گیرد. ژل تزریقی استایلج بسته به نوع پوست فرد، فرمول استایلج مورد استفاده و مقدار تزریق شده بین 6 تا 12 ماه دوام می‌آورد.

استایلج از لحاظ ماندگاری، قیمت و میزان اثرگذاری بر پوست با دیگر فیلر ها تفاوت‌هایی دارد و این تفاوت‌ها ژل استایلج را به یکی از بهترین فیلرها برای جوان‌سازی پوست تبدیل کرده است. یکی از مباحث مهم برای کاندیدای تزریق ژل، هزینه و قیمت تزریق ژل است. هزینه تزریق ژل استایلج به عوامل متعددی از جمله میزان مصرفی و ناحیه مورد استفاده بستگی دارد.

ژل استایلج 


ژل استایلج یک فیلر هیالورونیک اسید موقت بسیار پیشرفته با انواعی از آنتی اکسیدان‌ها است. این ژل یک راه حل طبیعی اما بسیار خوب برای طیف وسیعی از مشکلات پوستی و زیبایی ارائه می‌دهد.

دامنه محصول 


دامنه ژل استایلج

7 فرمول مختلف برای ژل استایلج در دسترس می‌باشد.

استایلج هیدرو(Stylage Hydro) 

(14mg /g اسید هیالورونیکی که واکنش متقاطع ندارد، سرنگ 1 * 1 میلی لیتر)

تزریق در قسمت سطحی پوست با استفاده از تکنیک های مزوتراپی برای احیای درم، بهبود خاصیت ارتجاعی پوست، احیای ناحیه صورت، گردن و دکلته و جوان سازی دست‌ها.

توصیه می‌شود برنامه درمانی شامل 3 جلسه در طی 3 هفته تا 1 ماه باشد که درمان‌های نگه‌دارنده در فواصل 3 تا 6 ماه برای افزایش ماندگای و تقویت اثر درمان انجام می‌شود.

استایلج هیدرومکس (Stylage Hydromax) 

(12.5mg / g اسید هیالورونیک، سرنگ 1 *1 میلی لیتر)

تزریق داخل قسمت سطحی پوست با استفاده از تکنیک های مزوتراپی برای درمان مشکلات پوستی مانند پوست بسیار خشک و کم آب. هیدراتاسیون عمیق، فوری یا یک روش مناسب برای تجدید ساختار پوستی، بهبود خاصیت ارتجاعی پوست، احیای ناحیه صورت، گردن و دکلته و جوان سازی دست.

ژل استایلج هیدورمکس یک محصول مزوتراپی است، بنابراین علائم پیری و هیدراتاسیون پوست را درمان می‌کند نه چین و چروک پوستی را. بنا به توصیه سازندگان ژل، یک برنامه درمانی 2 جلسه‌ای، بسته به میزان خشکی پوست، در فاصله 1 ماه انجام شود و در صورت لزوم 1 جلسه بعدی دو ماه بعد انجام شود. بنا به نیاز پوستی فرد، درمان‌های نگه‌دارنده برای حفظ اثر درمانی، توصیه می‌شود.

مطالعه بیشتر  مزایای فیلر لب: تزریق ژل برای حجیم و بزرگ کردن لب ها

استایلج اس (Stylage S) 

(16mg / g اسید هیالورونیک، سرنگ 2*0.8 میلی لیتر)

تزریق در قسمت سطحی تا میانی پوست برای درمان چین و چروک‌های سطحی و متوسط، چین و چروک‌های پیریوبیتال (پا کلاغی)، خطوط اخم گلوبلار (بین ابرو)، چین و چروک گونه‌ها، چین و چروک‌های دهلیزی (اطراف دهان)، لک‌های دهان (خط‌های ماریونت) و دایره‌های تیره (سوراخ‌های چشم) در ناحیه فرورفتگی زیر چشم.

فرمول استایلج اس برای موارد زیر کاربرد دارد:

 • دایره‌های تیره زیر چشم
 • چین و چروک‌های سطحی اطراف چشم، بین ابروها، اطراف دهان و روی گونه‌ها

استایلج ام (Stylage M) 

(20mg / g اسید هیالورونیک، سرنگ1*2 ml)

تزریق به قسمت میانی تا عمیق پوست برای درمان چین و چروک متوسط تا شدید بینی، هموار سازی نواحی چروکیده و چین دار صورت (گونه‌ها، بیضی صورت، چانه)، مجاری دهان (خطوط ماریونت)، چین و چروک گونه‌ها، ناحیه توخالی بینی، و اصلاح ساختار کلی بینی یا لیفت بینی و برای تغییر شکل مجدد گوش.

همچنین استایلج به همراه لیدوکائین برای کاهش درد برای بیمار در دسترس است.

فرمول استایلج ام برای موارد زیر مناسب است:

 • تغییر شکل گوش خارجی
 • لیفت نوک بینی و اصلاح ساختار بینی
 • منطقه زیر لب و بالای چانه
 • صاف کردن چین و چروک پوستی
 • چین و چروک‌های متوسط تا شدید در اطراف چشم، بین ابرو، اطراف دهان و روی گونه‌ها

استایلج ال (Stylage L) 

(24mg / g اسید هیالورونیک، سرنگ 1 * 2 میلی)

برای درمان چین و چروک‌های عمیق تا خیلی عمیق، چین‌های شدید بینی، لک‌های دهان (خطوط ماریتین)، در قسمت عمقی پوست تزریق شده تا ضمن جوان سازی پوست، باعث درمان انواع چین و چروک‌های پوستی در نواحی مختلف بدن از جمله دست‌ها شود.

مطالعه بیشتر  علت و درمان تعریق زیاد بدن(زیربغل،کف دست و پا) با تزریق بوتاکس

فرمول استایلج ال برای موارد زیر کاربرد دارد:

 • خطوط لبخند بسیار عمیق
 • درمان افت حجم از طریق جوان سازی دست
 • چین و چروک‌های عمیق و بسیار عمیق در اطراف چشم، بین ابرو، اطراف دهان و روی گونه‌ها

استایلج ایکس ال (Stylage XL) 

(در صورت داشتن سرنگ 2*1 میلی لیتر، اسید هیالورونیک 26mg / g)

برای درمان لاغری صورت و حجیم تر کردن صورت، در قسمت عمیق پوست و یا لایه زیر جلدی تزریق می‌شود و برای ترمیم کانتورهای صورت، تقویت ناحیه گونه و درمان پتوزیس جزئی صورت (ضخیم شدن پوست) کاربرد دارد.فرمول‌های استایلج XL و XXL برای موارد زیر می‌تواند کاربرد داشته باشد:

 • ترمیم حجم صورت
 • تقویت گونه و برجسته سازی آن
 • ایجاد کانتور صورت

استایلج مخصوص لب‌ها

(18.5 میلی گرم در گرم اسید هیالورونیک، سرنگ 1 * 1 میلی لیتر)

تزریق در قسمت سطحی تا میانی پوست برای افزایش حجم لب، برجسته سازی آن و تصحیح کانتور لب، اصلاح اندازه نامتناسب لب فوقانی یا تحتانی، کاهش خطوط محیطی یا خطوط دودی بالای لب فوقانی و ترمیم هیدراتاسیون لب (درمان خشکی و قرمزی لب)

استایلج مخصوص لب برای کاهش درد برای بیمار به همراه لیدوکائین نیز موجود است.

مدت اثر 

طبق گفته سازنده ژل، محصولات مختلف استایلج طبق موارد زیر دوام خواهند داشت:

 • استایلج اس - بین 9 تا 12 ماه
 • استایلج ام (لیدوکائین) و ال - تا 12 ماه
 • استایلج ایکس ال - بیشتر از 12ماه
 • استایلج مخصوص لب (لیدوکائین) - بین 6 تا 9 ماه

مدت زمان تأثیر تمام مراحل درمانی استایلج بسیار فردی و اختصاصی بوده و به عوامل بسیاری مانند نوع و ساختار پوست، سن، سبک زندگی، ناحیه تحت درمان و تکنیک تزریق مورد استفاده پزشک بستگی دارد.

تفاوت استفاده از ژل استایلج با سایر فیلرهای پوستی؟


فیلرهای زیر چشمی برای همه افراد مناسب نیستند. برای استفاده از این روش، بیماران باید از خاصیت ارتجاعی پوست در اطراف چشم و ضخامت مناسب پوست برخوردار باشند. قبل از استفاده از این روش در بیماران، موقعیت لبه کناری چشم نسبت به فرورفتگی چشمی ارزیابی می‌شود.

مطالعه بیشتر  سابسیژن چیست؟ مزایای درمان انواع آکنه صورت با روش سابسیژن

استایلج حاوی لیدوکائین و بی‌حس کننده موضعی (همچنین با عنوان لیگنوکائین نیز شناخته می‌شود) و همچنین آنتی اکسیدان مانیتول. این عناصر به خنثی کردن رادیکال‌ها در زیر پوست کمک می‌کنند، این کار به تورم، قرمزی و تحریک پذیری کمتری در مقایسه با دیگر پرکننده‌ها باعث می‌شود. استایلج کاملاً به صورت زیستی سازگار و تجزیه پذیر است. مطمئناً ایمن‌ترین انتخاب در میان انواع فیلرهای پوستی برای افرادی که آلرژی دارند، این نوع ژل‌های می‌باشد. بهتر از همه، ژل‌های استایلج با سرعت کمتری نسبت به سایر فیلرهای پوستی اسید هیالورونیکی از بین می روند، بنابراین می‌توانید از مزایای درمان خود برای مدت زمان طولانی تری استفاده کنید. همه این ویژگی‌ها باعث می‌شود استایلج به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه و مناسب برای شما باشد.

مراقبت‌های مورد نیاز بعد از تزریق فیلرهای استایلج 


مراقبت‌های مورد نیاز بعد از تزریق فیلرهای استایلج

حداقل 24 ساعت پس از انجام تزریق، بیماران باید از تماس و اعمال فشار در ناحیه درمان خودداری کرده و از نوشیدن الکل و تغییرات شدید در چهره خود، بپرهیزند.

مثل همیشه، بیماران باید مراقب پوست خود باشند تا در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار نگیرد و همیشه از ضد آفتاب با SPF حداقل 30 استفاده کنند.

هزینه‌ها 


قیمت تمام شده در این روش، به نوع استایلج مورد استفاده و محصول خاص استفاده شده، میزان سرنگ‌های مورد استفاده از یک بسته و درمانگاه یا پزشک متخصص تزریق کننده بستگی دارد.

به این پست امتیاز دهید.