بزرگ کردن و افزایش طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت با تزریق ژل و بوتاکس
26 آوریل2017
لیفت و بالا کشیدن ابروها و پیشانی بدون جراحی با تزریق بوتاکس و ژل
23 می2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آلت بزرگ و کلفت نمادی از جذابیت مردانه است. بسیاری از آقایان از شکل و اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند، در واقع سه چهارم مردان تمایل به داشتن آلتی بزرگ‌تر و کلفت کردن آلت تناسلی دارند. امروزه به کمک قابلیت‌های جراحی زیبایی مدرن به راحتی می‌توان این آرزو را به واقعیت تبدیل کرد و هیچ دلیلی ندارد که آقایان خود را از لذت یک زندگی جنسی رضایت‌بخش و غرور مردانگی محروم کنند. جراحی افزایش طول اندام تناسلی مردان جایگزین ایمن و بدون عوارضی نیز دارد که از طریق تزریق ژل حجم دهنده هیالورونیک اسید انجام می‌شود. محبوبیت تزریق ژل بزرگ کننده آلت رو به فزونی است، چرا که این تزریق عمل سرپایی ساده‌ای است که نیازی به جراحی یا بیهوشی عمومی ندارد و هیچ تاثیر نامطلوبی بر توانایی حفظ نعوظ نمی‌گذارد.

اگر فکر می‌کنید آلتتان کوچک است و در عین حال تمایلی به انجام جراحی ندارید، متخصصین ما روش غیرتهاجمی جدیدی را برای داشتن آلتی بزرگ و قطور به شما پیشنهاد می‌دهند. مهم‌تر از همه اینکه، این درمان ساده فقط ده دقیقه طول می‌کشد و تقریباً بدون درد است. متخصصین ما برای بزرگ کردن آلت تناسلی ژل ردکسیس تزریق می‌کنند که بر پایه هیالورونیک اسید است و از کلاژن تهیه نمی‌شود. با یک تزریق ساده می‌توانید آلت خود را به قطر و طول دلخواه خود برسانید. تزریق ژل هیالورونیک اسید درمانی کاملاً ایمن است که با عوارض انگشت‌شماری همراه است. این درمان بدون درد است و هیچ نیازی به برش یا بخیه ندارد. بنابراین آلت بزرگ و قطور می‌شود، بدون این که جای زخم نشان دهنده عمل زیبایی روی آن باقی بماند.

بزرگ کردن آلت راز شخصی شما باقی می‌ماند. نکته آخر این که با بزرگ شدن آلت تناسلی اعتماد به نفستان افزایش می‌یابد و از زندگی جنسی خود لذت بیشتری می‌برید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل یا تعیین وقت قبلی می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

بزرگ کردن آلت با تزریق ژل


کلفت کردن بدنه آلت با تزریق ژل درمان متداول و تایید شده‌ای است که با موفقیت بر روی بسیاری از آقایان انجام شده است. متخصصین از ژل ردکسیس با پایه هیالورنیک اسید استفاده می‌کنند که برای بزرگ کردن قطر و طول آلت مورد تایید وزارت بهداشت است.

مزایای تزریق ژل بزرگ کننده آلت


  • عدم نیاز به جراحی: بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل درمانی با تهاجم حداقل است. این درمان با دریافت آرام‌بخش انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد.
  • عملکرد جنسی: بزرگ کردن آلت عملکرد جنسی را مختل نمی‌کند و به آن آسیب نمی‌زند. ژل تاثیری بر بخش‌های حساس و عملکردی آلت ندارد.
  • تزریق ژل بدون درد است: این تزریق ساده نیازی به بخیه و برش ندارد. بی‌حسی موضعی و آرام‌بخش برای بدون درد بودن تزریق ژل کافی است.

متقاضی تزریق ژل حجم دهنده


  • سن بالای 21 سال
  • عدم ابتلا به بیماری‌های جدی مانند بیماری‌های عفونی شدید، فشار خون بالا یا دیابت کنترل نشده، مصرف مداوم یا طولانی مدت داروهای رقیق کننده خون
  • چنانچه سابقه جراحی آلت دارید، حتماً این موضوع را با متخصص در میان بگذارید تا مناسب بودن تزریق ژل بررسی شود.

روش تزریق ژل

حفظ آرامش بیمار و رمز موفقیت درمان در تمام درمان‌هایی که بر روی ناحیه تناسلی انجام می‌شود، مستلزم اعتماد بیمار به پزشک است. بنابراین پزشک به دقت به توضیحات بیمار گوش می‌دهد و از او درباره خواسته‌ها و انتظاراتش می‌پرسد تا بتواند بهترین طرح درمانی را تهیه کند.

تزریق ژل درمانی سرپایی است که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بزرگ کردن آلت برحسب نتیجه دلخواه فقط 20 تا 40 دقیقه زمان می‌برد. آلت قبل از تزریق به طور موضعی بی‌حس می‌شود تا بیمار کمترین دردی را حس نکند؛ بیمار در صورت لزوم داروی آرام‌بخش نیز دریافت می‌کند. سپس ژل حجم دهنده تزریق می‌شود. متخصص برای این که به رگ‌ها و ساختارهای بافت آسیب نزند، ژل را به آرامی و به طور یکنواخت با استفاده از یک میکروکانولای کند در بافت‌های زیرپوستی بدنه آلت تزریق می‌کند تا قطر آلت به حد مطلوب برسد. خراش محل ورود کانولا، به قطر فقط یک میلی‌متر، پس از تزریق با یک چسب ساده بسته می‌شود. این خراش کوچک پس از التیام زخم اصلاً مشخص نخواهد بود. کل عمل حدود دو ساعت طول می‌کشد.

برای این که آلت پس از تزریق شکل متناسبی داشته باشد، می‌توان سر (حشفه) آلت را نیز با بدنه بزرگ شده متناسب کرد. بنابراین متخصصان ما سر آلت را نیز بزرگ می‌کنند. برای این کار ژل را از راه‌های بسیار ظریفی در سر آلت تزریق می‌کنند تا قطر آن افزایش یابد. افزایش یافتن قطر آلت بلافاصله پس از تزریق مشخص می‌شود.

دوران بهبود و عوارض جانبی


بزرگ کردن و افزایش طول آلت با تزریق ژل هیچ عوارض جانبی به دنبال ندارد. بیمار می‌تواند پس از چند روز زندگی جنسی فعال داشته باشد. آلت بزرگ شده رضایت بیشتری را برای زوجین به ارمغان می‌آورد و روابطشان را رضایت‌بخش‌تر می‌کند. عملکرد و توان جنسی آلت به طور کامل حفظ می‌شود. از آنجایی که تزریق ژل نیازی به جراحی ندارد، کوچکترین آسیبی به کورپورا کاورنوس زده نمی‌شود. به علاوه چون ژل از هیالورونیک اسید، ماده‌ای زیست سازگار تشکیل می‌شود، هیچ واکنش آلرژیکی بروز نمی‌یابد. بیمار می‌تواند کلینیک را بلافاصله پس از تزریق ترک کند و بدون نیاز به استراحت در محل کار حاضر شود.

نتایج


تزریق ژل با هدف بزرگ کردن آلت تناسلی، قطور کردن بدنه آلت تناسلی انجام می‌شود. با این حال آلت پس از تزریق بلندتر و کلفت‌تر می‌شود و رضایت بیمار را از زندگی جنسی افزایش می‌دهد. انتظار می‌رود قطر آلت پس از تزریق 1 تا 2 سانتی‌متر افزایش یابد. طول آلت نیز حدود 2 سانتی‌متر بیشتر می‌شود، بلندتر شدن آلت هنگام آویخته و شل بودن آن بیشتر مشخص است. قطر آلت هنگام نعوظ بیشتر نمی‌شود، چون کورپورا کاورنوس تعیین کننده انبساط خطی است. درهر حال آلت پس از تزریق هنگام نعوظ کلفت‌تر و بزرگ‌تر دیده می‌شود.

نمی‌توان به دقت اعلام کرد که آلت پس از تزریق چند سانتی‌متر می‌شود، چون نتیجه به دست آمده تابعی از وضعیت و اندازه اولیه آلت و مقدار ژل تزریق شده است. اگر هنگام تزریق نسبت مناسب بین آلت بزرگ شده و آلت اولیه رعایت شود، طبیعی‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین نتیجه ممکن به دست می‌آید. پزشک برای دستیابی به نتیجه مطلوب خواسته‌های هر بیمار و قابلیت‌های درمان را در جلسه مشاوره خصوصی بررسی می‌کند. از آنجایی که هیالورونیک اسید به طور طبیعی تجزیه می‌شود، ماندگاری نتیجه تزریق ژل حدود 18 ماه است و پس از آن می‌توان تزریق را تکرار کرد.

هزینه


هزینه تزریق ژل حجم دهنده آلت و بزرگ کردن آلت به مقدار ژل تزریق شده و هزینه متخصص بستگی دارد.

به این پست امتیاز دهید.
بزرگ کردن و افزایش طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل
3.9 از 29 رای
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *