خرید وهزینه بهترین مارک ژل برای لب

ژل‌های لب روشی بسیار مناسب برای اضافه کردن حجم و برجسته شدن لب‌هایی می‌باشند که فاقد شکل و قابلیت ارتجاعی مناسبی هستند. پرکننده‌ها و ژل‌های لب نقش مهمی در برجسته کردن لب دارند. کارایی بالینی، زیبایی صورت و رضایت بیمار موارد مهمی هستند که باید در هنگام خریدن ژل‌های لب در نظر گرفته شوند. نتایج موفقیت‌آمیز با توجه به خصوصیات شیمیایی و فیزیکی فیلرهای انتخابی برای لب قابل ارزیابی است. انواع مختلفی از ژل‌های لب وجود دارند که هر یک دارای مزایا و میزان ماندگاری متفاوتی می‌باشند.

در جمیل طب بهترین انواع ژل‌های لب با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می‌رسند. برای خرید انواع و بهترین مارک ژل لب و فیلر با قیمت مناسب می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

ژل‌های لب چه هستند؟


دلایل متعددی برای نارضایتی افراد از شکل و اندازه‌ی لب‌های خود وجود دارد. در برخی افراد در اثر فرایند طبیعی پیری لب‌ها شروع به نازک و بدشکل شدن می‌کنند. در برخی دیگر لب‌ها همیشه نازک بوده و حالت کمانی آن قابل توجه نمی‌باشد. آرایش کردن می‌تواند تا حدوی موجب پُرتر نشان داده شدن لب‌ها شود، هرچند بسیاری از رژ لب‌ها مستعد سیاه شدن، موج‌دار شدن و تراوش به خطوط عمومی بالای دهان می‌باشند. ژل‌های لب ما بطور خاص به منظور بهبود الگوی طبیعی لب‌ها تهیه شده و به دستیابی به لب‌هایی حجیم و زیبا کمک می‌کنند. فیلرهای نیمه‌دائمی ما در واقع ژل‌های مصنوعی و غیر حیوانی هستند که مانند اسید هیالورونیک طبیعی بدن عمل کرده و نتایجی بی‌خطر، ماندگار و طبیعی را به همراه خواهند داشت. ژل‌های متعددی در بازار وجود دارند که از نظر اجزای تشکیل‌دهنده و کیفیت غیر استاندارد می‌باشند.

بهترین مارک‌های ژل‌های موجود در فروشگاه ما


ژوویدرم اولترا

ژوویدرم اولترا (Ultra) یک ژل لب است. این محصول دارای یک فرمول ژل نرم می‌باشد که از نوع اصلاح شده‌ی اسید هیالورونیک تهیه شده است، این اسید قندی است که بطور طبیعی در بدن انسان یافت می‌شود. نقش اسید هیالورونیک در پوست تامین مواد مغذی و کمک به حفظ رطوبت و نرمی طبیعی پوست است. این ماده طرح طبیعی لب‌ها را شکل می‌دهد اما مایع آن بطور مداوم کمک می‌کند تا لب‌ها نرم و طبیعی باقی بمانند. این محصول یکی از محبوب‌ترین ژل‌های مورد استفاده برای برجسته کردن لب‌ها است زیرا بطور اختصاصی برای اصلاح لب‌ها طراحی شده‌اند. این ژل بسیار نرم بوده و بنابراین نتایجی کاملاً طبیعی را ارائه می‌کند. همچنین حاوی لیدوکائین است که یکی ماده بی‌حس‌کننده بوده و درمان با آن را راحت‌تر می‌کند.

مطالعه بیشتر  ماندگاری ریان ژل چقدر است؟ ریان ژل لب چقدر دوام دارد؟

ژوویدرم Volbella

این یک محصول جدید ژوویدرم است که برای درمان لب‌ها و نواحی اطراف دهان طراحی شده است. از آنجایی که این محصول بسیار نرم است پس از درمان تورم کمتری مشاهده می‌شود. همچنین ماندگاری آن تا ۱۲ ماه می‌باشد.

رستیلن

رستیلن یک ماده قابل تزریق جدید و محبوب است که توسط بسیاری از جراحان و پزشکان ترجیح داده می‌شود. امروزه بسیاری از افراد علاقه زیادی به برجسته کردن لب‌های خود دارند. با استفاده از رستیلن یک محلول کامل برای بزرگ کردن لب متناسب با بافت آن دریافت می‌کنید (لیفتی طبیعی و زیبا با استفاده از مواد طبیعی بدن). رستیلن-ال (که برای راحتی حداکثر حاوی لیدوکائین است) یک ژل کاملاً شفاف، غیر حیوانی و زیست تخریب‌پذیر است که بر پایه ماده‌ی طبیعی اسید هیالورونیک می‌باشد.
این ژل با استفاده از یک سوزن بسیار ریز در مقادیر بسیار جزئی به لب‌ها تزریق می‌گردد. نتایج آن فوری بوده و موجب برجسته شدن طولانی مدت و طبیعی لب‌ها شده و برای پوست بی‌خطر است. رستیلن دائمی نمی‌باشد بلکه جذب بدن شده و مجدداً باید تزریق شود. نتایج این محصول بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگار است.

ژل لب رادیس (Radiesse)

استفاده از ژل لب رادیس موجب بازیابی کلاژن طبیعی و از بین رفتن علائم پیری می‌گردد. فرمول منحصر به فرد ژل‌های ضد چروک رادیس، موجب تحریک تولید کلاژن‌های جدید شده که منجر به افزایش حجم و ایجاد چین‌هایی طبیعی می‌گردد.

ژل هیلافورم (Hylaform)

هیلافورم نوع دیگری از درمان برجسته کردن موقت لب با استفاده از هیالورونیک که یک ماده شیمیایی طبیعی موجود در مواد آرایشی پوست است، می‌باشد. تزریق هیلافورم نتایجی فوری و قابل ملاحظه دارد و از آنجایی که شبیه به مواد طبیعی موجود در بدن است، جذب شده و هر چند ماه یک بار نیاز به درمان‌های متعاقب می‌باشد.

مطالعه بیشتر  خرید و قیمت انواع ژل و فیلر پوست

اسکالپترا

این محصول یک ژل با ماندگاری طولانی‌تر است که گاهی اوقات تاثیر آن تا دو سال یا حتی بیشتر می‌باشد. اسکالپترا ژل لبی است که از اسید پلی‌ال‌لاکتیک ساخته شده و با اینکه با پوست سازگار است اما ماده طبیعی نمی‌باشد. عوارض جانبی این محصول بیشتر است اما در مقابل اثرات آن طولانی‌تر خواهد بود.

بلافیل (Bellafill)

این ماده‌ی تزریقی مبتنی بر کلاژن راه حلی با ماندگاری بالا را جهت برجسته کردن لب ارائه می‌کند. این ژل نتایجی فوری و بهبود مداوم را در طول زمان به همراه دارد که اثرات آن می‌تواند تا چند سال دوام داشته باشد.

پرلین (Perlane)

این محصول همان اجزای تشکیل‌دهنده‌ی رستیلن، هیدرافیل و جوویدرم را دارد و عمدتاً بر اسید هیالورونیک با غلظتی بالاتر تمرکز دارد که موجب ایجاد نتایجی ظریف‌تر و طبیعی‌تر در برجسته کردن لب می‌شود.

بلوترو (Belotero)

بلوترو یکی از جدیدترین ژل‌های لب است. این ژل در واقع فیلر اسید هیالورونیک است که بصورت یکپارچه با لب ادغام می‌شود.

میزان ماندگاری نتایج


نتایج فیلر اسید هیالورونیک از ۶ ماه تا دو سال ماندگار است که بستگی به تعداد سرنگ‌های تزریقی و نوع ژل مورد استفاده دارد. هرچه بیشتر تزریق انجام شود و دفعات تزریق نیز زیادتر باشد، ماندگاری نتایج بیشتر خواهد بود. اغلب برای دستیابی به نتایج مطلوب به درمان‌های متعاقبی نیاز خواهد بود. ما توصیه می‌کنیم که دو بار در سال تحت درمان قرار بگیرید زیرا برای حفظ زیبایی لب، تزریق تعداد کمتری سرنگ در چند نوبت در سال بهتر از تزریق سرنگ‌های بیشتر اما یک بار در سال است. در صورتی که وزنتان کاهش پیدا کند و یا در اثر سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض نور خوشید یا مراقبت نامناسب از پوست دچار افتادگی پوست شوید، ممکن است نیاز به تزریق‌های بیشتری باشد.

مطالعه بیشتر  مراحل کاشت ابرو: مزایا و هزینه پیوند ابروی طبیعی در کلینیک

هزینه ژل‌ها و فیلرهای لب


هزینه ژل‌ها و فیلرهای لب بستگی به نوع ژل و مقدار مورد نیاز دارد. جدول زیر هزینه مربوط به هر مارک را نشان می‌دهد.

مارک

هزینه

Juvederm ultra (ژوویدرم اولترا)

برای آگهی بیشتر درمورد هزینه ژل ها و فیلترهای لبو خرید از محصولات جمیل طب می توانید با شماره ما تماس حاصل فرمایید.

Juvederm Volbella

Restylane (رستیلن)

Radiesse (رادیس)

Hylaform gel (ژل هیلافورم)

Sculptra (اسکالپترا)

Perlane (پرلین)

Belotoro (بلوترو)

به این پست امتیاز دهید.
خرید وهزینه بهترین مارک ژل برای لب
5 از 1 رای