قیمت فروش انواع تجهیزات و ترالی اورژانس و بیمارستان

قیمت فروش انواع تجهیزات و ترالی اورژانس و بیمارستان

در فروشگاه جمیل طب، تنوع گسترده‌ای از ترالی شامل ترالی  بیمارستان، ترالی‌ دارو، ترالی‌ پانسمان، ترالی‌ اتاق احیا، ترالی‌ اورژانس، ترالی ای.کی.جی و ترالی جراحی ارائه می‌گردد. ترالی‌های ما توسط تولید کنندگان برتر و از مواد با کیفیت تولید شده و موفق به کسب بالاترین استاندارد گردیده است. جمیل طب، ترالی و تجهیزات بهداشتی متحرک را برای محیط‌ بیمارستان، اورژانس و اتاق عمل فراهم می‌سازد که بسیار کارآمد و با دوام بوده و تمیز کردن آنها آسان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ترالی اورژانس، بیمارستان و احیا و قیمت آن‌ها در فروشگاه جمیل طب می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

ترالی ها: انواع مختلف و مزیت ها 


بعضی مواقع نیاز است تا کالاها به کارخانجات هدف برده شوند یا تجهیزات در محل های کار مدیریت شوند. در این مواقع برای حمل این کالا ها به مکان های مورد نظر یا دسته بندی کالاهای سنگین در یک کارگاه و یا مدیریت آن‌ها می توان از ترالی استفاده کرد. با توجه به مشخصات و نوع استفاده، انواع مختلفی از ترالی وجود دارد.

مواردی که قبل از خرید ترالی باید به آن‌ها توجه داشت 

تولیدکنندگان پلتفورم ترالی بسیاری هستند که انواع متفاوتی از ترالی را با مشخصات مختلف عرضه می کنند، اما پیش از خری ترالی نیاز است تا نکاتی را به شما ذکر کنیم

 • از ترالی به چه منظوری می خواهید استفاده کنید
 • آن ترالی چند چرخ دنده دارد
 • چک کنید که آیا این ترالی برای تمامی فصول قابل استفاده است
 • سایز آن‌را چک کنید؛ زیرا اگر ترالی ای نیاز دارید تا در هر مکانی جا شود باید دنبال سایزهای کوچک‌تر باشید
 • کیفیت آن را چک کنید
 • طراحی و ویژگی های آن را چک کنید

انواع ترالی 

انواعی از ترالی‌ها شامل این موارد می شوند:

 • ترالی‌های پلتفورم
 • ترالی‌های دستی
 • ترالی‌های چرخی
 • ترالی‌های آلومینیومی
 • ترالی‌های تاشو
 • ترالی‌های استیل ضدزنگ
 • ترالی‌های جداشونده
 • ترالی‌های دفتر کار
 • ترالی‌های ابزار
 • ترالی‌های پالت
 • ترالی برای کارهای سنگین
 • ترالی‌های جعبه ای
 • ترالی‌های انبار

هرکدام از ترالی‌ها مشخصات و ویژگی های مختلفی دارد و به منظورهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیای ترالی‌ها 

بعضی از مزیای ترالی‌ها عبارتند از:

 • غیرقابل شکستن بودن
 • محکم بودن
 • دوام بالا
 • نیاز به تعمیر و نگهداری پایین
 • حفظ ارزش پول
 • ذخیره سازی آسان
 • سرعت کار بالا
 • راحتی برای قرار دادن آن در جایی
 • قوی و قابل اطمینان بودن

انواع ترالی اورژانس و بیمارستان


ترالی اورژانس و بیمارستان‌های استفاده و کاربرد های متنوعی در بیمارستان‌ها دارند. انواع گسترده ای از ترالی‌ها موجودند که بسته به محدوده اهداف موردنظر از آن‌ها استفاده می شود. از ترالی‌های ریکاوری بیماران و ترالی‌های بزرگ حمل و نقل تجهیزات سنگین گرفته تا ترالی‌های کوچکی که برای نگهداری از فایل های پزشکی استفاده می شود

مطالعه بیشتر  بلفاروپلاستی : جراحی زیبایی پلک بالا و پایین (افتادگی و پف)

برای اکثر مراکز پزشکی فضای ذخیره سازی همیشه امری مهم به حساب می آید. بعضی فضاها باید با برای تطبیق با تغییرات نیازها بازنگری شوند. به همین دلیل است که ترالی ها در بخش ها ابزاری محبوب هستند. کادر درمان به آسانی می توانند واحدهای ذخیره سازی و ترالی های مورد استفاده برای توزیع کردن را هر جایی که نیاز باشند ببرند. از آنجایی که آن‌ها دائما و متناوبا از جایی به جای دیگر می روند، ترالی‌های بیمارستان و اورژانس باید کاملا با دوام و قوی باشند.

 • جهت راحتی بیماران از ترالی‌های تختی بیمارستان برای بردن و بازگرداندن بیماران از اتاق عمل برای دوره های استراحت کوتاه مدت و تجدید قوا استفاده می شود.
 • از ترالی‌های انبار و دارو برای جابجا کردن قطعات سنیگین تجهیزات پزشکی استفاده یا انبار کردن موقت تجهیزات از آن استفاده می شود. ترالی‌های بزرگ بیمارستانی همچنین برای جابجایی کپسول های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ترالی‌های دارو برای توزیع داروهای بیماران در بخس های بیمارستان استفاده می شود یا جهت دسترسی آسان پزشکان و پرستاران در زمان نیاز به ابزار پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ترالی سوابق پزشکی در مراکز پزشکی که فضایی عالی و منعطف ضروری است برای دسترسی به فایل های بیماران مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ترالی‌های زباله برای برای جمع آوری دورریز های بی خطر نوک تیز پزشکی مانند سرنگ ها و سایر ابزار پزشکی که پتانسیل ایجاد خطر را دارند، استفاده می شود.
 • ترالی‌های ملحفه برای جابجایی آسان ملحفه ها استفاده می شوند. این ترالی ها به خدمه بیمارستان کمک می کند تا عمل سازمان دهی تخت ها را با سرعت بیشتر و آسان تر انجام دهند.

انواع ترالی بیمارستان


ترالی‌ دارو

ترالی‌ دارو

ترالی‌ دارو از تجهیزات ضروری در محیط بیمارستان می‌باشد. با استفاده از ترالی دارو، همه داروها و دستگاه‌ها به درستی طبقه‌بندی شده و از آلودگی محیطی آنها جلوگیری می‌شود. ترالی‌های دارو در اشکال و اندازه‌های مختلف و مناسب برای بیمارستان‌ها، مراکز پزشکی یا محیط‌های مراقبت‌ و پرستاری هستند. ترالی‌ دارو برای توزیع دارو استفاده می‌شود. اگر ترالی به صورت منظم طبقه‌بندی و چیده شود، می‌تواند به طور مؤثری در زمان صرفه جویی کرده و از بروز اشتباهات مرتبط با دارو جلوگیری کند. ترالی‌های دارو متحرک بوده و به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل می‌شوند. انواع ترالی‌های دارو بسته به نیازهای کاربر به صورت کمد دار و یا کشویی طراحی شده‌اند.

ترالی‌ جراحی

ترالی انبار

ترالی‌ جراحی به صورت بهداشتی، متحرک و ایمن طراحی شده است. ویژگی‌ منحصر به فرد آنها شامل جنس فولاد ضد زنگ سینک‌ها، دستگیره‌های کناری و بالا بودن لبه‌های سینک است که مانع افتادن و یا لرزش سینک می‌شود. جنس و مواد سازنده این ترالی، محیطی استریل و بهداشتی را برای ابزارهای پزشکی مخصوص جراحی ایجاد می‌کند.

مطالعه بیشتر  زاویه دار کردن صورت و چانه (کوچک کردن فک) با تزریق ژل و بوتاکس

ترالی سرویس

ترالی سرویس

این محصول شامل طیف وسیعی از ترالی‌های لاندری (نظافت) است که دارای قفسه‌های متعدد با اندازه‌های مختلف برای جای دادن تمام اقلام کثیف و کیسه‌های زباله است. علاوه بر سطل‌های تخلیه، در این ترالی‌ کمدهای ذخیره‌سازی نیز وجود دارد که برای تحویل ملحفه به بخش‌های بزرگ مناسب است. برای ملحفه‌های چرک شده، بخش هوشمندانه‌ای طراحی شده، به گونه‌ای که پانل فشاری که درب سطل را بلند می‌کند، به عنوان یک ترمز برای ترالی نیز عمل می‌کند.

ترالی پانسمان

ترالی پانسمان

ترالی‌های پانسمان از جنس فولاد ضد زنگ و بهداشتی بوده و تمیز کردن آن آسان است. ترالی پانسمان در اشکال و اندازه‌های مختلف و با تعداد قفسه‌ها و ابعاد مختلف جهت ذخیره سازی لوازم پانسمان موجود است.

ترالی بیمارستان

ترالی بیمارستان

ترالی‌ بیمارستان برای ذخیره‌سازی ایمن محصولات پزشکی متعدد طراحی شده است. در این ترالی مقدار زیادی فضای ذخیره‌سازی برای تجهیزات و ابزارهای پزشکی تعبیه شده است. سینک آن از جنس پلاستیک با دوام ساخته شده و سطح صیقلی آن به آسانی تمیز می‌شود. هر کدام از سینک‌ها دارای خاصیت پاک‌شوندگی بالا هستند. این ترالی دارای چرخ‌هایی برای تحرک راحت و روان است. بعلاوه این ترالی به منظور ایمنی و اطمینان، دارای قفل و کلید است.

ترالی انبار

ترالی انبار

این ترالی‌ چند منظوره شامل سینک یک یا دو طبقه برای گنجاندن تمام وسایل و ابزارهای سایزبندی شده است. سینک‌های آن، متنوع، قابل حمل و در انواع رنگ‌ها بوده و می‌توان یک سبد برای ذخیره‌سازی اقلام فوق‌العاده بزرگ را به آن ضمیمه کرد. علاوه بر این، قفسه فوقانی آن متحرک و قابل اتصال به یک پایه ثابت است. متعلقات همراه با این ترالی شامل چرخ‌ها، برچسب سینک و کاور است.

ترالی اورژانس

ترالی اورژانس

هر محیطی که ممکن است در آن به طور غیر منتظره یک بیمار اورژانسی وارد شود، نیاز به تجهیزاتی کارآمد برای مقابله با وضعیت اورژانسی دارد. ترالی اورژانس برای این منظور طراحی شده و شامل تجهیزات و داروهایی است که برای درمان یک بیمار در سی دقیقه اول و یا پس از یک مورد اورژانسی پزشکی مورد نیاز است. اگر چه ترالی اورژانس بسته به جایگاه قرار دادن آن تا حدودی متفاوت است، اما ترالی‌های اورژانس عموماً دارای تجهیزات مشابهی هستند. همه آنها دارای تجهیزات و قفسه داروهای اورژانسی منطبق با پروتکل درمان هستند. در موارد اورژانسی، ترالی اورژانس همه لوازم و ابزارهای مورد نیاز را در دسترس شما قرار می‌دهد. ما برای کمک به شما جهت یافتن تجیهزات مورد نیاز، طیف گسترده‌ای از محصولات را به شما ارائه می‌کنیم.

ترالی اورژانس برای حمل لوازم از اتاق اورژانس و ارائه نهایی به صورت راحت و ایمن طراحی شده است. عملکرد این ترالی مطابق با استاندارد جدید عملکرد سازمانی بوده و دارای لوزام تخصصی مورد نیاز برای موارد اورژانسی می‌باشد. این ترالی دارای حرکت روان و ثابت است، همچنین لوازم جانبی قابل تعویض و یک قفل مجزا سهولت استفاده از آن را افزایش داده است.

مطالعه بیشتر  سابسیژن چیست؟ مزایای درمان انواع آکنه صورت با روش سابسیژن

ترالی ای کی جی

ترالی ای کی جی

ارتفاع قابل تنظیم و هدایت آسان، ویژگی منحصر به فرد ترالی ای.کی.جی است. شما می‌توانید ای.کی.جی متحرک را بر روی سطح لبه‌دار فوقانی قرار داده، فایل‌های بیمار را در سبد کناری ذخیره کنید و وسایل دیگر را نیز در آن جای دهید.

ترالی فیکو

ترالی فیکو

ترالی‌ فیکو مخصوص اتاق عمل است و از موادی با بالاترین درجه کیفیت و مطابق با معیارهای صنعتی ساخته شده است. ترالی فیکو دارای بازوی ثابت و بسیار محکم برای ثبات بهتر، چرخ‌های مفصل‌دار برای حرکت آسان، میز ثابت فوقانی با سینک کشویی، پایه ثابت و یک بالا برنده سرم می‌باشد.

میز میو (مایو)

میز میو (مایو)

میز مایو دارای یک سطح متحرک برای جابجایی و نگهداری ابزارهای بسیار کاربردی است که در کنار بیمار به آنها نیاز دارید.

میز میو (مایو) هیدرولیک

میز میو (مایو) هیدرولیک

این میز مایو دارای یک سیستم هیدرولیک برای بلند کردن و پایین آوردن سینک است. میز مایو هیدرولیک، محکم، چند منظوره و ایده‌آل برای چیدن ابزارها می‌باشد.

پایه لگن

پایه لگن از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده و با پودر کروم پوشیده شده است. پایه لگن برای دسترسی آسان از هر طرف، به صورت یک قاب باز طراحی شده و در انواع لگن تکی و دوبل موجود است.

ترالی‌های مانیتور و لباس

ترالی مانیتور معمولا برای حمل صفحه نمایش مانیتور‌ها، صفحات تحلیلگر عکس ها و رسایل ضبط و لوازم جانبی کاربرد استفاده می شوند.

ترالی های کپسول اکسیژن

همانطور که از اسمش پیداست، ترالی کپسول اکسیژن، به حمل کپسول اکسیژن در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی کمک می کند. از این ترالی برای جابجایی آسان و بی خطر کپسول گاز از اتاق عمل به اتاق بیمار یا از جایی به جایی دیگر استفاده می شود.

قیمت انواع ترالی


برای کسب اطلاعات و دریافت آخرین قیمت انواع ترالی با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

نوع ترالی

هزینه

ترالی دارو

برای دریافت آخرین قیمت می‌توانید تماس بگیرید.

ترالی سرویس

ترالی پانسمان

ترالی احیا

ترالی بیمارستان

ترالی انبار

ترالی اورژانس

ای.کی.جی ترالی

ترالی فیکو

میز میو (مایو)

میز میو (مایو) هیدرولیک

پایه لگن

به این پست امتیاز دهید.