قیمت فروش انواع تجهیزات و ترالی اورژانس و بیمارستان

در فروشگاه جمیل طب، تنوع گسترده‌ای از ترالی شامل ترالی بیمارستان، ترالی‌ دارو، ترالی‌ پانسمان، ترالی‌ اتاق احیا، ترالی‌ اورژانس، ترالی ای.کی.جی و ترالی جراحی ارائه می‌گردد. ترالی‌های ما توسط تولید کنندگان برتر و از مواد با کیفیت تولید شده و موفق به کسب بالاترین استاندارد گردیده است. جمیل طب، ترالی و تجهیزات بهداشتی متحرک را برای محیط‌ بیمارستان، اورژانس و اتاق عمل فراهم می‌سازد که بسیار کارآمد و با دوام بوده و تمیز کردن آنها آسان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ترالی بیمارستان،اورژانس و احیا و قیمت آن‌ها در فروشگاه جمیل طب می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

انواع ترالی بیمارستان


ترالی‌ دارو

ترالی‌ دارو از تجهیزات ضروری در محیط بیمارستان می‌باشد. با استفاده از ترالی دارو، همه داروها و دستگاه‌ها به درستی طبقه‌بندی شده و از آلودگی محیطی آنها جلوگیری می‌شود. ترالی‌های دارو در اشکال و اندازه‌های مختلف و مناسب برای بیمارستان‌ها، مراکز پزشکی یا محیط‌های مراقبت‌ و پرستاری هستند. ترالی‌ دارو برای توزیع دارو استفاده می‌شود. اگر ترالی به صورت منظم طبقه‌بندی و چیده شود، می‌تواند به طور مؤثری در زمان صرفه جویی کرده و از بروز اشتباهات مرتبط با دارو جلوگیری کند. ترالی‌های دارو متحرک بوده و به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل می‌شوند. انواع ترالی‌های دارو بسته به نیازهای کاربر به صورت کمد دار و یا کشویی طراحی شده‌اند.

ترالی‌ جراحی

ترالی‌ جراحی به صورت بهداشتی، متحرک و ایمن طراحی شده است. ویژگی‌ منحصر به فرد آنها شامل جنس فولاد ضد زنگ سینک‌ها، دستگیره‌های کناری و بالا بودن لبه‌های سینک است که مانع افتادن و یا لرزش سینک می‌شود. جنس و مواد سازنده این ترالی، محیطی استریل و بهداشتی را برای ابزارهای پزشکی مخصوص جراحی ایجاد می‌کند.

READ  مزایا و ماندگاری ژل مستر تریت (MASTER TREAT) بر صورت

ترالی سرویس

این محصول شامل طیف وسیعی از ترالی‌های لاندری (نظافت) است که دارای قفسه‌های متعدد با اندازه‌های مختلف برای جای دادن تمام اقلام کثیف و کیسه‌های زباله است. علاوه بر سطل‌های تخلیه، در این ترالی‌ کمدهای ذخیره‌سازی نیز وجود دارد که برای تحویل ملحفه به بخش‌های بزرگ مناسب است. برای ملحفه‌های چرک شده، بخش هوشمندانه‌ای طراحی شده، به گونه‌ای که پانل فشاری که درب سطل را بلند می‌کند، به عنوان یک ترمز برای ترالی نیز عمل می‌کند.

ترالی پانسمان

ترالی‌های پانسمان از جنس فولاد ضد زنگ و بهداشتی بوده و تمیز کردن آن آسان است. ترالی پانسمان در اشکال و اندازه‌های مختلف و با تعداد قفسه‌ها و ابعاد مختلف جهت ذخیره سازی لوازم پانسمان موجود است.

ترالی بیمارستان

ترالی‌ بیمارستان برای ذخیره‌سازی ایمن محصولات پزشکی متعدد طراحی شده است. در این ترالی مقدار زیادی فضای ذخیره‌سازی برای تجهیزات و ابزارهای پزشکی تعبیه شده است. سینک آن از جنس پلاستیک با دوام ساخته شده و سطح صیقلی آن به آسانی تمیز می‌شود. هر کدام از سینک‌ها دارای خاصیت پاک‌شوندگی بالا هستند. این ترالی دارای چرخ‌هایی برای تحرک راحت و روان است. بعلاوه این ترالی به منظور ایمنی و اطمینان، دارای قفل و کلید است.

ترالی انبار

این ترالی‌ چند منظوره شامل سینک یک یا دو طبقه برای گنجاندن تمام وسایل و ابزارهای سایزبندی شده است. سینک‌های آن، متنوع، قابل حمل و در انواع رنگ‌ها بوده و می‌توان یک سبد برای ذخیره‌سازی اقلام فوق‌العاده بزرگ را به آن ضمیمه کرد. علاوه بر این، قفسه فوقانی آن متحرک و قابل اتصال به یک پایه ثابت است. متعلقات همراه با این ترالی شامل چرخ‌ها، برچسب سینک و کاور است.

READ  خرید و قیمت انواع ژل و فیلر پوست

ترالی اورژانس

ترالی اورژانس

هر محیطی که ممکن است در آن به طور غیر منتظره یک بیمار اورژانسی وارد شود، نیاز به تجهیزاتی کارآمد برای مقابله با وضعیت اورژانسی دارد. ترالی اورژانس برای این منظور طراحی شده و شامل تجهیزات و داروهایی است که برای درمان یک بیمار در سی دقیقه اول و یا پس از یک مورد اورژانسی پزشکی مورد نیاز است. اگر چه ترالی اورژانس بسته به جایگاه قرار دادن آن تا حدودی متفاوت است، اما ترالی‌های اورژانس عموماً دارای تجهیزات مشابهی هستند. همه آنها دارای تجهیزات و قفسه داروهای اورژانسی منطبق با پروتکل درمان هستند. در موارد اورژانسی، ترالی اورژانس همه لوازم و ابزارهای مورد نیاز را در دسترس شما قرار می‌دهد. ما برای کمک به شما جهت یافتن تجیهزات مورد نیاز، طیف گسترده‌ای از محصولات را به شما ارائه می‌کنیم.

ترالی اورژانس برای حمل لوازم از اتاق اورژانس و ارائه نهایی به صورت راحت و ایمن طراحی شده است. عملکرد این ترالی مطابق با استاندارد جدید عملکرد سازمانی بوده و دارای لوزام تخصصی مورد نیاز برای موارد اورژانسی می‌باشد. این ترالی دارای حرکت روان و ثابت است، همچنین لوازم جانبی قابل تعویض و یک قفل مجزا سهولت استفاده از آن را افزایش داده است.

ترالی ای کی جی

ارتفاع قابل تنظیم و هدایت آسان، ویژگی منحصر به فرد ترالی ای.کی.جی است. شما می‌توانید ای.کی.جی متحرک را بر روی سطح لبه‌دار فوقانی قرار داده، فایل‌های بیمار را در سبد کناری ذخیره کنید و وسایل دیگر را نیز در آن جای دهید.

ترالی فیکو

ترالی‌ فیکو مخصوص اتاق عمل است و از موادی با بالاترین درجه کیفیت و مطابق با معیارهای صنعتی ساخته شده است. ترالی فیکو دارای بازوی ثابت و بسیار محکم برای ثبات بهتر، چرخ‌های مفصل‌دار برای حرکت آسان، میز ثابت فوقانی با سینک کشویی، پایه ثابت و یک بالا برنده سرم می‌باشد.

READ  لیفت و بالا کشیدن ابروها و پیشانی بدون جراحی با تزریق بوتاکس و ژل

میز میو (مایو)

میز مایو دارای یک سطح متحرک برای جابجایی و نگهداری ابزارهای بسیار کاربردی است که در کنار بیمار به آنها نیاز دارید.

میز میو (مایو) هیدرولیک

این میز مایو دارای یک سیستم هیدرولیک برای بلند کردن و پایین آوردن سینک است. میز مایو هیدرولیک، محکم، چند منظوره و ایده‌آل برای چیدن ابزارها می‌باشد.

پایه لگن

پایه لگن از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده و با پودر کروم پوشیده شده است. پایه لگن برای دسترسی آسان از هر طرف، به صورت یک قاب باز طراحی شده و در انواع لگن تکی و دوبل موجود است.

قیمت انواع ترالی


برای کسب اطلاعات و دریافت آخرین قیمت انواع ترالی با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

 

 

نوع ترالی

هزینه

ترالی دارو

برای دریافت آخرین قیمت می‌توانید تماس بگیرید.

ترالی سرویس

ترالی پانسمان

ترالی احیا

ترالی بیمارستان

ترالی انبار

ترالی اورژانس

ای.کی.جی ترالی

ترالی فیکو

میز میو (مایو)

میز میو (مایو) هیدرولیک

پایه لگن

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است