این سایت هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش محصولات دارویی (ژل،بوتاکس و …)ندارد

ماندگاری تزریق ژل (دوام تزریق ژل به لب، گونه و چانه چقدر است؟)

صفحه اصلی » مقالات » ژل » ماندگاری تزریق ژل (دوام تزریق ژل به لب، گونه و چانه چقدر است؟)

به دلیل توانایی متخصصان در ارائه نتایج قابل توجه و بدون انجام اقدامات تهاجمی، درمان‌های زیبایی و آرایشی به روش غیرجراحی در حال افزایش است. درمان‌هایی مانند ژل‌های پوستی تزریقی به لطف توانایی باورنکردنی در تقویت جنبه‌های خاصی از ظاهر شما، به ویژه در بین مردان و خانم‌ها در هر سنی رواج پیدا کرده است. علاوه بر این، پرکننده‌های پوستی معمولاً سریع و آسان پیاده می شوند و می‌توانند نتیجه‌ای را ارائه دهند که خیلی زودتر از عمل جراحی پلاستیک سنتی خودش را نشان دهد. به طور کلی، اکثر بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که حدود یک سال از نتایج درمان پرکننده پوستی خود لذت ببرند، اگرچه اثر برخی از آنها تا دو سال نیز طول می کشد. حتی مراحل خاص و نکاتی برای مراقبت از پوست وجود دارد که می توانید برای طولانی‌تر شدن نتایج ظاهری درمان خود استفاده کنید!

ژل‌های حجم دهنده صورت چیست؟ 


ژل های حجم دهنده صورت چیست؟

پرکننده های ژل صورت به عنوان پرکننده‌های پوستی یا پرکننده های آرایشی نیز شناخته می شوند که مایعات تزریقی هستند که در طی مراحل زیبایی برای تقویت ظاهر مرد یا چهره زن مورد استفاده قرار می گیرند. در طی یک عمل درون مطبی، ژل پرکننده صورت مستقیماً به بالای لایه بالایی پوست تزریق می شود که به آن درم نیز گفته می شود. هدف اصلی این روش به حداقل رساندن علائم پیری مانند خطوط ریز، چین های شل و چین و چروک های عمیق به منظور ارائه ظاهری جوان تر به پوست صورت و همچنین نمایش بهتر صورت است.

انواع پرکننده های صورت موجود است. بیشتر پرکننده های پوستی ژل های شفافی هستند که از اسید هیالورونیک تهیه شده اند. رادیس با اکثر پرکننده های صورت تفاوت دارد زیرا از میکروسفرهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم تشکیل شده است. پزشک شما بر اساس آنچه می‌خواهید انجام دهید، توصیه ای را ارائه می دهد، انتخاب یک ماده پرکننده پوستی بهترین نتیجه را برای این روش ارائه می‌دهد.

انتخاب پرکننده مناسب برای شما


مهم نیست که چه نوع روش زیبایی را در نظر می گیرید، مراجعه به یک مشاور واجد شرایط می تواند کمک کند! مشاوره با یک متخصص می تواند به شما کمک کند به سؤالات خود در مورد انواع پرکننده های پوستی در دسترس و متوسط زمان اثر پرکننده های پوستی پاسخ دهید. شما می توانید در مورد نگرانی های زیبایی شناسی فعلی خود، نتایج ایده آل خود و اینکه آیا گزینه ایده آل برای درمان هستید، بحث کنید. در این صورت، می توانید در مورد درمان ایده آل پرکننده های پوستی برای خودتان تصمیم گیری کنید.

چه مدت پرکننده های پوستی دوام دارند؟


درست مانند جراحی پلاستیک، پرکننده های پوستی و نتایج آنها برای هر بیمار متفاوت است. حتی بیشتر از این، میانگین نتایج برای درمان های تزریقی بسته به نوع پرکننده، تعداد واحدهای تزریقی، ناحیه درمان و موارد دیگر متفاوت خواهد بود. پزشکان انواع مختلفی از پرکننده های پوستی را ارائه می دهند که متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر بیمار می باشد.

متخصصان بسیار مجرب فقط بالاترین کیفیت خدمات زیبایی و نام های تجاری را ارائه می دهند که تمایل ماندگاری آنها در حدود نه ماه تا یک سال می باشد، در حالی که تزریق لوازم زیبایی و بهداشتی مشهور اغلب نیاز به تجویز هر سه تا شش ماه دارد.

بخوانید:  اصلاح طرح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

گزینه های دیگر شامل انتقال چربی با استفاده از چربی اهدایی برداشت شده از مناطق مختلف بدن شما است! انتقال چربی می تواند یک رویکرد طبیعی تر برای پرکننده های پوستی ارائه دهد و در برخی موارد تا دو سال نیز دوام بیاورد. با این حال، افراد استفاده کننده از این نوع پرکننده های پوستی، خطر جذب مجدد چربی به بدن به مرور زمان را به جان می خرند.

ماندگاری ژل دور چشم

با افزایش سن، در زیر ناحیه چشم اغلب دایره های تیره شکل ایجاد می شود، به ویژه با افزایش حجم در این ناحیه صورت. تنها با یک جلسه که 30 تا 60 دقیقه طول می کشد، می توان با موفقیت حجم را به طور مستقیم به زیر ناحیه چشم ها برگرداند. برای بازگرداندن حجم، به طور معمول چندین تزریق استفاده می شود و نتایج می توانند بین 7 تا 12 ماه به طول انجامد. ژوویدرم از پرکننده صورت بوده که بیشتر برای رفع افت حجم زیر چشم و همچنین به حداقل رساندن دایره های تیره استفاده می شود.

دوام تزریق ژل به گونه

پیری در بسیاری از موارد ظاهر صورت را تغییر می دهد. یکی از این موارد از بین رفتن کامل حجم در گونه ها یا ناحیه میانی صورت است. بازیابی حجم در گونه ها به ضخیم ترین نوع پرکننده صورت نیاز دارد تا نتایج مطلوب را بدست آورد. درمان های پرکننده پوستی برای ناحیه میانی صورت تا 18 ماه کامل ادامه دارد. پرکننده های اسید هیالورونیک سنگین تر پرکننده های صورت هستند که بیشتر برای رفع افت حجم در ناحیه میانی صورت استفاده می شوند.

ماندگاری ژل برای رفع چروک

در حالی که انجام خندیدن و لبخند زدن لذت بخش است، این دو عمل اغلب منجر به ایجاد چین و چروک های ناخوشایند در گوشه چشم شما می شوند. این چین و چروک ها که معمولاً به عنوان چروک های پای کلاغی شناخته می شود، وقتی که پوست خود را برنزه می کنید و یا دچار آفتاب سوختگی می شوید، چین و چروک هایی که در گوشه چشم ایجاد شده اند، بدتر به نظر می رسند. با گذشت سال ها از خندیدن و لبخند زدن، خطوط گوشه چشم ها عمیق تر شده و دائمی می شوند تا زمانی که با استفاده از پرکننده های صورت، یک درمان زیبایی دریافت کنید. نتایج درمان شما می تواند تا یک سال کامل دوام داشته باشد.

گودی یا شیارهای اشک در زیر چشم ها قرار دارند. آنها شیارهایی هستند که به طور مستقیم در زیر پلک پایین و بالای گونه ها شکل می گیرند. در بیشتر مواقع، گودی یا شیارهای اشک ارثی هستند. خوشبختانه، این گودی ها با پرکننده های زیر چشم به راحتی قابل درمان هستند. نتایج می تواند تا 12 ماه ادامه یابد. تزریق پرکننده های ضد چین و چروک مانند ژوویدرم و رستالین رایج ترین درمان برای آسیب های پوستی است که برای خطوط پای کلاغی و شیارهای اشک استفاده می شوند.

ماندگاری ژل برای بزرگ کردن لب

ماندگاری ژل برای بزرگ کردن لب

دستیابی به لب های کامل تر که ظاهری حجیم تر دارند، هنگام انتخاب یک پرکننده پوستی که فقط برای آن منظور طراحی شده است، بسیار آسان است. پرکننده حجمی، حجم لب ها را با آبرسانی و پر کردن لب فوراً بازیابی می کند و در عین حال مرزهای ظاهری لب را برای سطح بالاتری از تقارن نیز تعریف می کند. صاف کردن خطوط ریز اطراف لب باعث افزایش نتایج بهتر برای لبخند زیباتر می شود. نه تنها پیشرفت های لب می توانند به این امر کمک کنند بلکه بهره بردن از پروسه های زیبایی دندانپزشکی نیز می تواند به شما لبخند کاملی بدهد. پیشرفت های لب حاصل از پرکننده های پوستی تا یک سال کامل دوام می آورد. رستالین و ژوویدرم از پرکننده های صورت بوده که معمولاً برای به حداقل رساندن خطوط یا از بین بردن خطوط ریز روی لب ایجاد می شوند.

بخوانید:  سوالات رایج درباره تزریق بوتاکس

ماندگاری ژل خطوط اطراف دهان

ماندگاری ژل خطوط اطراف دهان

چین های بینی-لبی  دارای چین های عمیقی بوده که از قسمت های پایین بینی تا گوشه های دهان ادامه پیدا می کنند. با افزایش سن، چین های بینی به محض عمیق شدن بیشتر می شوند. پرکننده های صورت با هدف اینکه چین های بینی کمتر دیده شود و با تأمین حجمی تازه در این قسمت از صورت، معمولاً برای بازگرداندن حجم استفاده می گردند. نتایج درمانی شما می تواند برای یک سال کامل دوام داشته باشد. از سه نوع پرکننده مختلف صورت برای ترمیم چین های بینی-لبی استفاده می شود. آنها شامل ژوویدرم، رستالین و رادیس هستند.

پرکننده های پوستی کاملاً برای کمک به خلاص شدن از شر خطوط آزار دهنده که مستقیماً بالای لب فوقانی شما قرار دارند و همچنین اطراف دهان شما ایجاد می شوند، طراحی شده اند. حتی اگر این خطوط به طور معمول نازک باشند، می توانند سال‌ها به سن و ظاهر شما اضافه کنند، به خصوص که از زیبایی طبیعی لب ها و همچنین زیبایی کلی چهره شما کاسته می شود. در حالی که برخی از افراد از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به خطوط عمودی لب هستند، افراد دیگر آنها را از طریق عادت های بد مانند سیگار کشیدن و به طور مداوم لب ها را جمع کردن هنگام تمرکز بدست می آورند. ژوویدرم و رستالین از پرکننده های صورت بوده که معمولاً برای اصلاح خطوط عمودی لب مورد استفاده قرار می گیرند. ژوویدرم نتایج اش بین شش تا دوازده ماه به طول می انجامد، در حالی که رستالین تقریباً برای نیمی از سال نتایج مثبتی را ارائه می دهد.

دوام ژل برای رفع جای آکنه

چه شیوع ظاهری آکنه شما کوچک یا بزرگ باشد، ممکن است بخاطر آکنه شما یک یا چند زخم دائمی روی صورت خود داشته باشید، به خصوص اگر در سال های نوجوانی جوش هایی را به امید اینکه سریعتر از بین بروند، بر روی صورت خود دارید. ممکن است شما بر روی پوست خود فرورفتگی های کوچک داشته باشید یا جای زخم هایی که برروی پوست شما قرار دارد یا زخم هایی که به نظر می رسد در امتداد پوست شما شکل گرفته اند، وجود داشته باشد. پنج نوع جای زخم آکنه شناخته شده بر روی صورت ظاهر می شود. اینها شامل بوکس‌کار، کلوئید، یخ شکنی، هایپرتروفیک و زخم های گرد است.

در شرایط مناسب، پرکننده های صورت می توانند گزینه مناسبی برای کمک به جمع شدن تورفتگی و مسطح شدن نقاط لکه دار باشند و به آسانی ظاهر طبیعی را به چهره شما بازگردانند. نوع پرکننده پوستی که در طی روش استفاده می شود بستگی به نوع زخم آکنه دارد. رادیس و رستالین پرکننده های صورت هستند که بیشتر برای بهبود ظاهر زخم های ناشی از آکنه مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان یک امتیاز اضافی، بافت پوست شما نیز در همان زمان بهبود می یابد. رستالین تقریباً شش تا نه ماه نتایج خوبی را ارائه می دهد، در حالی که رادیس از نظر ظاهری بین یک تا دو سال بهبود ظاهری به زخم می دهد.

ماندگاری ژل برای چه کسانی بیشتر است؟


گزینه مناسب برای پرکننده های صورت، کسی است که چین و چروک های صورت یا پوستی اش از متوسط تا حد شدید می باشد. افراد مبتلا به گونه های گود یا زیر چشم های گود نیز می توانند از پرکننده های پوستی بهره مند شوند، به ویژه اگر آنها به مشکلات پیرامون برای ضمانت لیفت صورت را ندارند. اگرچه زنان در اواخر دهه سی و شصت خود به احتمال بیشتری این روش درمانی را انتخاب می کنند، شما فقط باید هجده سال سن داشته باشید تا این کار را بطور قانونی انجام دهید. با این حال، زنان در اواخر دهه بیست سالگی، شروع به انتخاب پرکننده های تزریقی به عنوان راهی برای خنثی کردن آسیب های ناشی از استعمال دخانیات، داروها و آفتاب سوختگی ها می کنند. به ویژه، خانم های جوان تر برای رفع لک ها و صاف کردن خطوط پرانتزی روی صورت بین دهان و بینی، پرکننده های پوستی را انتخاب می کنند.

بخوانید:  فیلر بینی (عمل بینی بدون جراحی): مزایا و معایب تزریق فیلر در بینی

قبل از اینکه ایده استفاده از پرکننده های پوستی را برای احیای جوانی خود انتخاب کنید، ممکن است لازم باشد تا جایی که می توانید اطلاعات کسب کنید که آیا شما گزینه خوبی برای درمان هستید یا خیر. پس از انجام این کار، می توانید برای مشاوره در مورد پرکننده های پوستی و همچنین گزینه های دیگری که ممکن است داشته باشید، اقدام کنید. پرکننده های پوستی برای هر نوع پوست و همچنین برای هر گروه سنی بی خطر است. با این حال، ممکن است گروه کوچکی از بیماران کشف کنند که آلرژی های موجود مانع استفاده از مزایای این نوع درمان پوستی می شود. متاسفانه، درمان تزریقی می تواند باعث ایجاد حساسیت در افراد مستعد شود. در بعضی موارد، احتمال واکنش آلرژیک به یک نوع خاص درمان تزریقی وجود دارد و گزینه ای را برای انتخاب نوع دیگر پیش پای تان می گذارد تا با خیال راحت یک روش درمانی پرکننده صورت انجام شود.

افراد سیگاری زیاد می کشند گزینه های خوبی برای این روش نیستند. سیگار کشیدن شامل حرکات صورت است که احتمال ایجاد چین و چروک های دائمی را افزایش می دهد. علاوه بر این، درمان پوست یک فرد سیگاری برای بهبودی بیشتر از یک فرد غیر سیگاری بیشتر طول می کشد.کل پروسه از پیش بررسی می شود. پزشک سابقه پزشکی کامل هر بیمار را بررسی کرده و در مورد جزئیات قبل از درمان بحث می کند. اگر در مورد ایمنی این روش برای خودتان سؤالی دارید، لطفاً در حال حاضر با پرستار خود صحبت کنید.

آیا اسید هیالورونیک بی خطر است؟


درک این مسئله که چرا اسید هیالورونیک بی خطر است با نگاهی به آنچه در ساختار آن است، ساده تر می شود. اسید هیالورونیک طبیعی یک ماده شفاف است که توسط بدن انسان تولید می شود. بیشترین غلظت آن در مایعات موجود در بافت های همبند بدن، پوست و چشم جمع می شود. جنس آن چسبنده بوده، به همین دلیل به نرم و مرطوب ماندن بافت بدن بسیار کمک کننده است. اسید هیالورونیک دست ساز یا از باکتری های موجود در آزمایشگاه ها تولید می شود یا از غضروف گرفته شده از کاکل های خروس استخراج می گردد. اسید هیالورونیک تأیید شده توسط FDA است و برای استفاده در شرایط متنوع از جمله پیری پوست بی خطر است. ژوویدرم و رستالین دو نام تجاری اسید هیالورونیک هستند. معمولاً به قطره های چشم، تزریقات، مکمل ها، داروها، پمادهای موضعی و سرم ها اضافه می شود. اسید هیالورونیک رطوبت را به ناحیه تزریق شده جذب می کند، تولید کلاژن را تحریک کرده و حجم را بازیابی می کند. از آنجایی که بدن انسان از مواد معدنی اسید هیالورونیک خود استفاده می کند، در استفاده از فرم دست ساز و ساخته شده این ماده مشکلی ندارد.

Call Now Buttonتماس با ما