این سایت هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش محصولات دارویی (ژل،بوتاکس و …) ندارد.

مزایای استفاده از ترالی اورژانس در مراکز خدمات درمانی چیست؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در عصر جدید برای گسترش علم پزشکی، بسیاری از بیمارستان ها خواستند تا فعالیت های مختلفی را برای ادغام تکنولوژی انجام دهند. استفاده از ترالی های اورژانس در بیمارستان ها به شدت گسترده شده است و تغییرات متعددی ایجاد کرده اند. در حین شرایط اضطراری کارمندان بیمارستان باید بیمارانشان را از یک طبقه به طبقه دیگری ببرند و به همین منظور باید وسایلی را نیز همراه بیمار ببرند. آنها می توانند این وسایل پزشکی را در ترالی های اورژانس ، نگهداری یا نصب کنند و به آسانی آنها را به کمک چرخ های قوی این ترالی ها از جایی به جای دیگر منتقل کنند. جدا از این ها، از ترالی های اورژانس برای دادن غذا و دارو به بیماران، استفاده می شود.

چرا ترالی اورژانس


هر محیطی که در آن یک بیمار ممکن است به طور ناگهانی به شرایط اورژانسی دچار شود، نیاز به وسایلی دارد که با آنها بتوان شرایط را به طور موثری مدیریت کرد. ترالی‌های اورژانسی این کار را برای ما انجام می‌دهند.

ترالی اورژانس حاوی وسایل و ابزار پزشکی ای است که ممکن است برای درمان بیمار در سی دقیقه اول یا در شرایط اورژانسی به آن نیاز شود. گرچه ترالی های اورژانس، بسته به مکان شان می توانند تفاوت داشته باشند، اما ترالی های اورژانس اصلی حاوی ابزار یکسانی خواهند بود.

چه افرادی به ترالی اورژانس نیاز دارند؟


چه افرادی به ترالی اورژانس نیاز دارند؟

 

هر کدام از کارکنان که بیمارانی را که پتانسیل بدتر شدن ناگهانی وضعیت شان وجود دارد، درمان می کنند، بهتر است یک ترالی اورژانس در دسترس شان باشد. سازمان های نظارتی ایالتی، نیاز دارند تا عده ای از کارکنانشان یک ترالی اورژانس داشته باشند؛ اما به آنها تعداد بسیار بیشتر از اینها پیشنهاد می شود. این سازمان ها شامل بیمارستان ها، مراکز جراحی سرپایی، مراکز مراقبت های فوری و تمامی مراکزی که در آنها از آرام بخش استفاده می شود، هستند. خانه های سالمندانی که  تا زمان رسیدن خدمات فوریتی پزشکی، به بیمارانی که ایست قلبی را داشته اند، درمان ارائه می کنند نیز نیاز به ترالی اورژانس دارند. مطب پزشکانی که تست های تشخیصی مختلفی مثل تست فشار قلبی یا تست فشار الکتروکاردیوگرام، انجام می دهند نیز باید ترالی اورژانس در دسترسشان باشد.

مزایای اصلی ترالی اورژانس


مزایای اصلی ترالی اورژانس

 

مزایای اصلی ترالی اورژانس:

سر هم کردن آن راحت است: این ترای ها خاص به آسانی سر هم می شوند و بسته بندی این ترالی ها، بصورت مسطح است. بهترین قسمت این است که این ترالی ها راحت سر هم می شوند و هیچ نیازی به فرد یک فرد متخصص برای انجام آن وجود ندارد. حتی افرادی که برای دفعه اول این کار را انجام می دهند، با دست های خودشان و بدون کمک دیگران نیز برایشان آسان است.

بهداشت: یکی از فاکتورهای اصلی برای استفاده از ترالی اورژانس، نیاز به بهداشتی بودن است. ترالی اورژانس که از استیل ضد زنگ ساخته شده است، می تواند به راحتی تمیز شود و به کاربرش این اجازه را می دهد که به خوبی از آن نگه داری کند. علاوه بر اینها یک مزیت بالینی دیگر در استفاده از ترالی هایی با استیل ضد زنگ وجود دارد و این است که آنها نیازی به مراقبت از هیچ گونه آسیبی ندارند. قطعات یدکی نیز به راحتی در بازار در دسترس هستند و می توانید به راحتی آن قطعه را که غیر بهداشتی نیست، تعویض کنید. جدا از آن نیز، می توانید این ترالی ها را با مقداری آب داغ و مواد شیمیایی شخصی سازی کنید.

شخصی سازی: ترالی اورژانس مزیت های زیادی مانند قابلیت شخصی سازی را همراه خود دارد. اکثر مراکز پزشکی، برای داشتن فضای بیشتر، به استفاده از جعبه های پارچه ای روی آورده اند. بهترین بخش آپشن های شخصی سازی، کمک کردن به شخصی سازی هر بیمارستان بسته به نیازهای خاصش می باشد. گرچه اکثر افراد با کمک کسانی که بنا به دلایل مختلفی، نیاز به ترالی هایی مانند این دارند، گزینه های مختلفی جلوی رویشان دارند. می توانید وسایل متعددی با دلایل مختلف نگه دارید.

چرا باید برای بیماستان یا مرکز پزشکی تان ترالی اورژانس خریداری کنید؟

ترالی های غذارسانی و ذخیره سازی، از استیل ضدزنگ با کیفیت بالایی ساخته شده است و با الکتریسیته تمیز شده است تا به خوبی پرداخته و تمیز شود که برای غذا رسانی و منظورهای درمانی عالی هستند. ای ترالی ها در انواع طرح ها در دسترس هستند و حاوی حداقل دو قفسه است که در یک لبه ثابت شده اند. و با استفاده از چرخ ها و کاستور های که در انتهای پاهای آن نصب شده اند، قابلیت چند کارگی پیدا کرده است.

  • ترالی های استیلی ضد زنگ بصورت گسترده ای بعنوان بخشی از بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری به حساب می آیند و معمولا به عنوان بخشی از سرمایه گذاری های درمانی و غذارسانی مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به محل های مورد نظر که می تواند به کار بیاید، از استیل ضد زنگ ساخته می شوند
  • جنس آن از فلزی است که همراه با استیل و کروم ساخته شده است که آنرا ضد آب می کنند. گرچه کاملا ضد رنگ شدن مجدد نسیت. از آنها به خاطر قدرت، بهداشت و ویژگی های ساده و قابل اعتماد بودنشان، بصورت گسترده ای بعنوان بخشی از تجارت غذارسانی و ذخیره سازی استفاده می شود.

ترالی اورژانس دارای ۲ یا ۳ صفحه طبقه‌ای جداشونده است و هر صفحه ممکن است کناره‌های خارجی برآمده یا ایستاده داشته باشد تا از ریختن وسایل جلوگیری کند. برخی از ترالی‌ها ممکن است یک صفحه بالایی با دسته داشته باشند و صفحه در اطراف لبه‌ها امنیت دارد.

مقالات مرتبط

Call Now Buttonمشاوره رایگان