این سایت هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش محصولات دارویی (ژل،بوتاکس و …)ندارد

نقش ژل الانسه در رفع چروک، خط خنده و جای جوش

صفحه اصلی » مقالات » مقالات » نقش ژل الانسه در رفع چروک، خط خنده و جای جوش

 

الانسه  ژل پوستی منحصر به فرد و نوآورانه که محتویات اصلی آن از پلی کاپرولاکتون (PLC) تشکیل می شود. پلیمر دارویی نرم زیست تجزیه پذیر در ژل حامل، که از کربوکسی متیل سلولز تشکیل شده است، بصورت سوسپانسیون در آمده است. ژل الانسه به پوست تزریق می شود تا با بالاکشیدن، فرم دادن و بازگردانی حجم از دست رفته صورت، پروسه پیر شدن پوست را معکوس سازد.در مقایسه با ژل های پوستی حاوی هیالورونیک اسید که خطوط و چروک ها را پر می کنند، ژل های PLC با هدف اصلاح کمبود حجم به کار برده می شوند که به نوعی درمان علت زمینه پیری پوست است.

چه عاملی فرد را برای این محصول کاندید می سازد؟ 


فیلرهای زیبایی الانسه برای بیمارانی با نقایص مختلف پوستی، مانند چین و چروک ها، گونه ها فرورفته، چین های عمیق اطراف دهان و بینی و زخم های صورت، سودمند خواهد بود. به علاوه محصولی انتهابی برای افرادی است که می خواهند به بینی شان شکل و فرم بدهند.

ژل های الانسه نسبت به محصولات مشابه، از دوام بیشتری بر خوردار است؛ از این رو بیمارانی که ژل های پوستی دیگر را امتحان کرده اند و از نتایج کوتاه مدت آنها ناراضی اند، کاندیدهای مناسبی برای این درمان هستند. بسیاری از افرادی که نگران ایم هستند که خطوط خنده، به دهان آنها ظاهری افتاده دهد. این عمل به افرادی که گونه های تو رفته یا فک پهنی دارند نیز به عنوان یک درمان جایگزین برای پروتزهای دائمی و ژل های حاوی هیالورونیک اسید، توصیه می شود.

بخوانید:  لیفت و بالا کشیدن ابروها و پیشانی بدون جراحی با تزریق بوتاکس و ژل

نواحی درمان شده با الانسه 


الانسه یک ژل زیبایی همه کاره است که به برای فرم دادن به نواحی مانند چانه و بینی قوام کافی را دارد؛ در عین حال می توان به فرم دادن به آن به گونه ها و پیشانی، حجم ظاهری طبیعی را داد، اکثر نواحی که در آنها می توان از ژل هیالورونیک اسید استفاده کرد را می توان با الانسه نیز درمان کرد.

 • پیشانی، گیجگاه و ناحیه ابرو
 • چانه و خط فک
 • گونه ها
 • چین های بین لب و بینی و خطوط خنده
 • بینی
 • دست ها و ناحیه فوقانی قفسه سینه

الانسه چگونه کار می کند؟ 


الانسه با رفع یکی از علل اولیه پیری پوست که نقص کلاژنی است، کار می کند. هرچه سن ما بالاتر برود، بدن هایمان بصورت عادی با سرعت کمتری کلاژن سازی می کنند. به هم خوردن تعادل هورمونی، آلودگی های محیطی، استرس، تابش اشعه ماورابنفش، سیگار کشیدن و سایر عوامل متعدد دیگر نیز می توانند در پیری زودرس نقش داشته باشند. این ژل های نوآورانه از دو طریق عمل می کنند:

 • به اصلاح فوری چین و چروک ها، بالاکشیدن پوست های افتاده و بازگردانی حجم کمک می کند.
 • بدن را تحریک می کند تا طی پروسه ای به نام نئؤکلاژنزیس، کلاژن جدید تولید کند که به کشسانی، سفتی و انعطاف پذیری پوست کمک می کند.

فیلرهای PLV تنها با پیش سازهای کلاژن کار می کنند و عوامل بیولوژیکی جدیدی از منابع دیگر را معرفی نمی کنند. به همین دلیل بیماران می توانند بدون خطر یا ازدیاد حساسیت تاخیری، از نتایج فیلرهای پوستی به مدتی طولانی بهره ببرند. زیست تحریکی ژل های پوستی مثل الانسه نشان می دهد که این ژل ها از نظر کارایی برتری بیشتر دارند.

بخوانید:  تزریق ژل ریان (Reyoungel): کاربرد و مراقبت‌های بعد از تزریق

جزئیات درمان


تحقیقات مختلف از بی خطری و کارآیی ژل های پوستی حاوی پلی کاپرولاکتون برای شکل دادن به پیشانی و درمان چین های بین لب و بینی، حمایت می کنند. این ژل ها می توانند مستقیما و بدون نیاز به تست حساسیت پوستی تزریق شوند. بیهوشی موضعی می تواند برای کاهش ناراحتی بیمار نیز بکار برده شود. بسته به ناحیه و وسعت درمان انجام شده، درمان حداکثر تا ۳۰ دقیقه می تواند طول بکشد.

الانسه تا چه مدت ماندگاری دارد؟ 


ژل های عادی بین ۴تا۹ ماه ماندگاری دارند. انتظار می رود پوست جوان و شادابی که با استفاده از الانسه ساخته شده است، تا ۴ سال دوان داشته باشد؛ که همین موضوع این درمان را مقرون به صرفه تر از سایر ژل های موجود در بازار می کند.

اطلاعات درباره امن بودن این روش


قبل از انجام درمان این موضوعات باید با بیمار در میان گذاشته شوند.

هشدارها و ممنوعیت ازمصرف:

 • بیمارانی که ازدیاد حساسیت به هر کدام از محتویات درمان دارند
 • بیمارانی که عفونتی حاد یا مزمن دارند
 • خانم های باردار و شیرده

زمان بهبود 


بیماران درمان شده باید از گرفتن دوش آب گرم و انجام فعالیت های قدرتی به مدت ۲۴ ساعت پس از درمان خودداری کنند. مواجهه طولانی مدت با آفتاد و آفتاب گیری نیز به مدت یک هفته باید متوقف شود. اثرات جانبی به تورم خفیف، قرمزی و کبودی محدود می شوند؛ که تا چند روز بعد از بین خواهند رفت.  گذاشتن یک کیسه یخ، قبل و بعد از درمان می تواند تورم و کبودی پس از درمان را کاهش دهد.

بخوانید:  مراقبت بعد از کاشت مو: تغذیه و مراحل رشد مو بعد از پیوند مو

Call Now Buttonتماس با ما