این سایت هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش محصولات دارویی (ژل،بوتاکس و …)ندارد

تزریق ژل تئوسیال (Teosyal) چگونه به جوانسازی پوست کمک می کند؟

صفحه اصلی » مقالات » مقالات » تزریق ژل تئوسیال (Teosyal) چگونه به جوانسازی پوست کمک می کند؟

تزریق ژل تئوسیال در نقاط حیاتی از جمله لب، گونه، پیشانی، گردن و اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها با یک بار تزریق ژل تئوسیال چین و چروک های صورت به طور کامل برطرف خواهد شد، این ژل با آبرسانی پوست عملکرد پوست را بهبود بخشیده و شادابی پوست را که در اثر افزایش سن کاهش یافته به طور کامل باز می گرداند.

فهرست مطالب

مزایای تزریق ژل تئوسیال


ژل تئوسیال حاوی بی حس کننده است و تاکنون میلیون ها بار درمان از این طریق به طور موثر و به بهترین نحو انجام گرفته است. این ژل تحت نظر پروتکل های سختگیرانه امور دارویی در ژنو سوئیس تولید می شود و دارای تائیدیه سازمان بهداشت جهانی FDA می باشند و از این نظر کاملا قابل اطمینان می باشند. از دیگر مزایای این ژل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  ژل تزریقی پوستی تئوسیال قابل استفاده برای تمامی موارد
  • کیفیت، ماندگاری و ایمنی عالی
  • رکورد قابل توجه 5 میلیون تزریق از این ژل

انواع ژل‌های تئوسیال

تزریق ژل تئوسیال

تئوسیال پکیج کاملی از فیلرهای تزریقی پوستی با منشا غیر حیوانی و هیالورونیک اسید تجزیه پذیر ارائه می کند. هیالورونیک اسید فاکتوری اساسی است که پوست را شاداب، مرطوب و سالم نگه می دارد. با افزایش سن، سطح طبیعی هیالورونیک اسید به طور قابل توجهی کاهش می یابد که متعاقبا پوست به حالت خشک و شکننده در می آید.

ژل های هیالورونیک اسید برای کاهش مشکلات پوستی ناشی از افزایش سن می تواند مورد استفاده قرار بگیرند. علاوه بر آن، فیلرهای تئوسیال از فرمولاسیون جدیدی در ترکیب های خود به کار می برند که با نام هیالورونیک اسید های پیشرفته (RHA) شناخته می شوند.
ژلهای تئوسیال یه چهار دسته اصلی، تقویت کننده، حجم دهنده و ویژه تقسیم می شوند. محصولات اصلی شاملGlobal Action می باشند که برای اصلاح خطوط وسط صورت و پر کردن خطوط عمیق استفاده می شوند. محصولات تقویت کننده از جمله PureSense Redensity  برای خطوط پیری بخش میان پوست و Meso برای جوانسازی و آبرسانی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. حجم دهنده ها شامل Ultra Deep برای افزایش حجم در مناطق مورد نظر و نوع Ultimate برای افزایش حجم در مناطق وسیع هستند. محصولات ویژه از جمله Kiss برای افزایش حجم لب و محصول PureSense Redensity II برای اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرند.

بخوانید:  تزریق بوتاکس کنیتوکس(canitox): نحوه عملکرد و اقدامات مراقبتی پس از تزریق

تئوسیال RHA1

تئوسیال RHA1 فیلر درمانی مناسب برای خطوط و چروک سطحی صورت، گردن و زیر گردن است. پزشکان از این فیلر برای درمان خطوط سطحی اطراف دهان، پیشانی، گردن و اطراف چشم استفاده می کنند.

تئوسیال RHA2

تئوسیال RHA2 فیلر درمانی مناسب برای خطوط و چروک با عمق متوسط از جمله خطوط خنده، چروک اطراف دهان و بین دو ابرو است. پزشکان از این فیلر برای درمان خطوط و چروک مابین دهان و چانه، اطراف دهان، بین دو ابرو و اطراف چشم استفاده می کنند.

تئوسیال RHA3

تئوسیال RHA3 برای درمان چروک و خطوط عمیق بهترین انتخاب می باشد. این فیلر برای درمان خطوط خنده و خطوط عمودی لب کاربرد دارد. تئوسیال RHA3 برای درمان خطوط بین بینی و لب، بین دو ابرو و اطراف چشم به مراجعه کنندگان توصیه می شود.

تئوسیال RHA4

تئوسیال RHA4 برای نواحی متحرک صورت کاربرد دارد. این فیلر مخصوص حجم دهی به گونه و برای استفاده در خطوط تراز صورت ساخته شده است. پزشکان از این فیلر برای درمان چروک و خطوط بین لب و بینی، خط فک و اطراف گونه استفاده می کنند.

تئوسیال Puresense Ultra Deep

این فیلر بازسازی مناسبی برای افزایش حجم گونه، استخوان گونه و خطوط تراز صورت به حساب می اید. همچنین می تواند برای افتادگی پلک و پر کردن چروک عمیق در نواحی ضخیم پوست مورد استفاده قرار بگیرد. این ژل همچنین می تواند در ترکیب با RHA4 مورد استفاده قرار بگیرد.

تئوسیال Puresense Ultimate

تزریق این فیلر از جمله درمان های مناسب برای حجم بافت صورت مانند استخوان گونه، گونه و چانه به شمار می آید. علاوه بر آن قابلیت بازسازی خطوط تراز صورت را دارد.

این فیلر برای افزایش حجم لب کاربرد دارد. این ژل با افزایش حجم و اصلاح خطوط میانی تا عمیق اطراف دهان تاثیر قابل توجهی همراه با ماندگاری و ایمنی بالا بوجود می آورد.

تئوسیال Puresense Global Action

این فیلر یک روش درمانی ساده برای پر کردن چین و چروک های خطی صورت از جمله خط خنده جزئی تا ملایم و اطراف دهان و خطوط بین دو ابرو به شمار می آید.

تئوسیال Redensity I Beauty Booster

این فیلر ترکیبی از هیالورونیک اسید با خلوص بالا و ترکیبات مورد نیاز بدن است.

تئوسیال Redensity II Under Eye Circle Fighter

اولین فیلر هیالورونیک اسید که مخصوص اطراف چشم ساخته شده است.

نحوه عملکرد فیلر تئوسیال


بدن خود انسان بالاترین سطح هیالورنیک اسید را در پوست خود دارد که وظیفه حفظ رطوبت، کلاژن سازی و کشسانی پوست را به عهده دارد. ولی با افزایش سن سطح هیالورنیک اسید و بسیاری عوامل دیگر مثل قرار گرفتن در معرض افتاب سطح این ماده در بدن کاهش می یابد.
ژل تئوسیال از هیالورونیک اسید با غلظت بالا ساخته می شود. هیالورنیک اسید ماده ضروری وطبیعی بدن برای جوانی و حفظ شادابی پوست است. با تزریق تئوسیال به خطوط و چروک صورت، هیالورونیک اسید از دست رفته به سطح طبیعی خود باز می گردد و پوست ساختار و حجم مناسب خود را پیدا می کند.

بخوانید:  افزایش سایز و طول آلت تناسلی مردان با دارو،تزریق ژل،دستگاه و جراحی

توصیه های قبل از درمان


سی دقیقه قبل از تزریق مراجعه کنید تا پزشک مربوطه پماد بی حس کننده بر روی موضع بزند. پزشکان برای جلوگیری از کبودی توصیه می کنند قطره آرنیکا را تا پنج روز قبل از تزریق استفاده شود. پنج روز قبل از درمان نباید از قرص های روغن ماهی، ویتامین های و مکمل های تغذیه ای استفاده کرد. قرص هایی همانند ناپروکسن، اسپرین و بروفن خون را رقیق می کنند، بنابرین نباید از این نوع دارو ها پنج روز قبل از تزریق استفاده شود. در صورت استفاده مرتب از این قیبل داروها باید قبل از درمان با تئوسیال با پزشک مربوطه مشورت کنید.
پزشک مربوطه قبل از درمان از موضع برای تشکیل پرونده عکسبرداری خواهد کرد، زیرا از روی پرونده در مورد نتایج حاصل شده بررسی صورت می گیرد. بعد از درمان کتابچه مراقبت های بعد از درمان را به شما تحویل می دهند. در مراجعات بعدی پزشک مربوطه مجددا برای روند درمانی بهتر عکسبرداری خواهد کرد.

توصیه های بعد از درمان


تا چند ساعت پس از درمان با تئوسیال از لوازم ارایشی استفاده نکنید. به مدت یک هفته در تابش مستقیم نور خورشید نباشید. از سونا، سالن های برنزه، لیزر، لایه برداری، اسکراب پوست یا هر روش درمانی زیبایی دیگر به مدت یک هفته خودداری کنید. بعد از دو هفته برای معاینه به کلینیک مراجعه خواهید کرد.

مدت زمان ریکاوری


برای چند روز اول بعد از درمان با تئوسیال تورم و کبودی دور از انتظار نیست. تورم بعد از چند روز از بین خواهد رفت. بعد از چند ساعت بعد از درمان می توان کبودی را با آرایش پوشش داد.

اثرات جانبی


اثرات درمانی تئوسیال تقریبا یکسال ماندگار خواهد بود. البته تاثیر درمان بر هر شخصی متفاوت خواهد بود. در موارد بسیار نادر، بدن تئوسیال را سریعتر از بین می برد. در این نوع موارد پزشک نوع دیگری از فیلر را برایتان تجویز خواهد کرد.

اثرات جانبی ژل تئوسیال

تئوسیال به عنوان یک هیالورونیک اسید آبرسانی پوست را بهبود می بخشد، کلاژن سازی را تحریک و پوست را جوانسازی می کند. همه کاره بودن یک محصول اهمیت چندانی ندارد، چیزی که پزشکان به آن اهمیت می دهند، نیاز و خواسته بیمار است. پزشکان صادقانه مشاوره خود را ارائه می دهند و یک برنامه درمانی مناسب برای شما در نظر می گیرند. هدف همه آنها این است که حس جوانی به شما بدهند و شما را به طور طبیعی شاداب و جوان بسازند. به همین خاطر پزشکان همیشه اندازه معمول را توصیه می کنند تا همه چیز طبیعی به نظر برسد.

ایمنی


هیالورونیک اسید موجود در این ژل ماده ای است که به طور طبیعی در پوست انسان وجود دارد. واکنش های الرژیک بسیار بعید به نظر می رسد و این یک مزیت برای استفاده از این محصولات است. مزیت دیگر هیالورونیک اسید این است که می توان با ماده ای بنام Hyason آن را تجزیه کرد و طی چند روز از پوست از بین برد و پاکسازی کرد.

بخوانید:  تزریق ژل پیشانی: رفع خط اخم و چروک عمیق پیشانی با تزریق فیلر

سوالات رایج


آیا درمان با ژل تئوسیال دردناک است؟

درمان با تئوسیال اصلا دردناک نیست. البته مواجهه با درد در افراد مختلف یکسان نیست. درمان با تئوسیال از طریق تزریق است و یک فیلر پوستی به حساب می آید که دارای فرمولاسیون منحصر به فرد و حاوی لیدوکائین است که با انجماد ان نقطه باعث بی حس شدن محل تزریق میشود. این بدان معنی است که در کل مدت زمان تزریق بدون هیچ گونه ماده بیهوشی احساس راحتی خواهید داشت.

مدت زمان دوره درمان با تزریق ژل تئوسیال چقدر می باشد؟

بدون در نظر گرفتن مشاوره اولیه، تزریق تئوسیال بسته به تعداد نواحی تزریق معمولا 15 دقیقه طول می کشد.

حال بیمار بعد از درمان باتزریق ژل تئوسیال چگونه خواهد بود؟

به طور کلی بیشترین تورم در دو روز اول درمان همراه با کبودی ناچیز در محل تزریق خواهد بود. بلافاصله بعد از درمان می توانید به کارهای روزمره خود برسید. تورم جزئی بین 7 تا 10 روز طبیعی است.

ایا ژل تئوسیال برای همه رنگ های پوست قابلیت استفاده دارد؟

ژل تئوسیال برای انواع پوست قابل استفاده و تایید شده است.

آیا تئوسیال نوعی هیالورونیک اسید است؟

تئوسیال یک هیالورونیک اسید است. ماده موثره تئوسیال، هیالورنیک اسید است. سایر فیلرهای مبتنی بر هیالورنیک اسید، ژوییدرم و رستیلن هستند.

ایا با تزریق فیلر تئوسیال توده در محل تزریق ایجاد میشود؟

تزریق تئوسیال باعث ایجاد گرانولم یا توده در بدن نمی شود. در گذشته استفاده از فیلر های دائمی رایج بود. فیلر های دائمی حاوی ترکیبات شیمیایی متفاوتی هستند که قابلیت ماندگاری در پوست برای همیشه را دارا هستند. بعضی مواقع این ترکیبات باعث تحریک و مقاومت سیستم دفاعی بدن در برابر تزریق می شود. این واکنش می تواند منجر به ایجاد گرانولوم یا برجستگی شود. تئوسیال از هیالورنیک اسید ساخته شده است. هیالورنیک اسید نمی تواند باعث بروز این چنین واکنشی شود چون این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد.

آیا تابش خورشید بعد از درمان با ژل تئوسیال مشکلی ایجاد می کند؟

به مدت یک هفته بعد از درمان با تئوسیال باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کرد.

بعد از درمان با ژل تئوسیال چه زمانی می توان به کار خود بازگشت؟

درمان با تئوسیال درمانی سرپایی به حساب می آید. جدا از قرمزی و تورم و گاهی کبودی جزئی درمان با تئوسیال قابل مشاهده نیست و می توانید به کار خود برگردید.

جه زمانی نتایج درمان با ژل تئوسیال پدیدار خواهند شد؟

نتایج درمان بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده خواهند بود. این اثرات در روزهای بعد از درمان به طور جزئی کمتر خواهند شد.

ایا نیاز به آزمایش پوست قبل از درمان وجود دارد؟

ژل تئوسیال از ماده تجزیه پذیر مشابه با مواد طبیعی بدن است. تئوسیال هیچ ماده انسانی یا حیوانی ندارد. عملا امکان بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد. بنابرین هیچ نیازی به تست آلرژیک قبل از تزریق وجود ندارد.

Call Now Buttonتماس با ما