قیمت تزریق ژل چقدر است؟ هزینه تزریق ژل لب، گونه و چانه

با گذشت زمان، پوست به طرز چشمگیری تغییر می‌کند و حجم طبیعی خود را از دست می‌دهد. چین و چروک و خطوط ریز ایجاد می‌شود. چهره به مرور شروع به نشان دادن علائم پیری می‌کند و بسیاری از افراد را به فکر راه حل‌های درمانی برای پنهان کردن این تغییرات می‌کشاند. پرکننده‌های پوستی با موفقیت این مشکلات را برای اکثر افراد برطرف می‌کنند و اختلافات بزرگی را ایجاد می‌کند که بر ظاهر کلی فرد و همچنین عزت نفس وی تأثیر می‌گذارد. خواندن این متن را ادامه دهید تا در مورد هزینه‌ پرکننده‌های پوستی، از جمله درمان لب، گونه، زیر چشم، خطوط پنجه کلاغی، بینی، چانه و فک‌ها بیشتر بدانید.

عواملی که بر هزینه تزریق ژل پوستی تأثیر می‌گذارند 


هزینه درمان پرکننده پوستی با توجه به عواملی مانند نوع پرکننده پوستی استفاده شده، تولید کننده و میزان درمانی که روی پوست انجام می‌شود، متفاوت خواهد بود. همچنین به کلینیک محل معالجه بستگی دارد. شاید بهترین راه برای تعیین قیمت، تعداد و نوع تزریق مورد نیاز باشد.

مقدار تزریق شده به پوست نیز عامل مهمی در تعیین هزینه آن است. به طور معمول، پرکننده‌هایی که برای درمان‌هایی مانند کانتورینگ، افزایش حجم و فیکس کردن صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند، نسبت به سایر درمان‌ها بسیار گرانتر می‌باشند.

این هزینه در برخی موارد افزایش می‌یابد که توصیه می‌شود از پرکننده‌های خاصی در ترکیب با سایر عوامل استفاده کنید. به عنوان مثال، توصیه می‌شود هنگام درمان خطوط موجود در قسمت فوقانی صورت، از نرم کننده‌های عضلانی استفاده کنید. تغییرات هزینه نیز تحت تأثیر مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد، مانند مارک‌های پرکننده که دارای کلاژن هستند و از نظر کلینیک و قیمت متفاوت هستند. این کار به طور معمول بستگی به این دارد که آیا ارائه دهنده آن را مستقیماً از تولید کننده تهیه کرده است یا خیر.

پرکننده‌های پوستی در مقایسه با جراحی پلاستیک صورت چگونه هستند؟


از نظر قیمت، پرکننده‌های پوستی به مراتب ارزانتر از جراحی سنتی پلاستیک صورت هستند و موجب هزاران دلار صرفه جویی برای بیماران می‌شوند. با این حال، پرکننده‌های پوستی به طور کلی فقط چند ماه دوام می‌آورند، به این معنی که تکرار درمان طولانی تر برای کسب نتایج زیبایی شناختی ضروری است. با این وجود، چندین جلسه با پرکننده‌های پوستی در فاصله چند ماه به معنای ماندگاری نتایج برای چند سال است و هنوز هم ارزان تر از یک عمل جراحی صورت است.

قیمت تزریق انواع ژل


قیمت تزریق انواع ژل

پزشکان درمان‌های ژل پوستی زیر را ارائه می‌دهند:

 • فیکس کردن صورت - پزشکان می‌توانند با استفاده از این ژل‌های پوستی چین‌های بین دهان و بینی، خطوط دهان و چروک‌های چانه را کاهش دهند.
 • بولوترو - این می‌تواند ظاهر خطوط پنجه کلاغی، خطوط اخم، خط خنده و خط سیگار را کاهش دهد. گونه‌ها و لب‌ها قابل درمان هستند و همچنین قسمت پشت دست‌ها نیز قابل درمان است.
 • ژژویدرم - این پرکننده پوستی می‌تواند تقویت کننده گونه‌ها باشد و از آن برای درمان نواحی صورت که حجم آن از دست رفته استفاده می‌شود.
 • پرلن - پزشکان می‌توانند خطوط ایجاد شده روی صورت را بهبود بخشیده و خطوط ریز بینی را کاهش دهند و زخم‌های آکنه روی صورت را با این پرکننده پوستی درمان کنند.
 • رستیلن - پزشکان می‌توانند خطوط ریز را با این پرکننده پوستی اصلاح کرده و باعث بهبود خطوط صورت شوند. رستیلن سیلک برای حجم دادن به لب‌ها استفاده می‌شود.
مطالعه بیشتر  علت و درمان تعریق زیاد بدن(زیربغل،کف دست و پا) با تزریق بوتاکس

قیمت تزریق ژل زیر چشم 


 • ژل‌های چشمی حجم زیر چشم را بازیابی می‌کنند و ظاهر جوانی تری ایجاد می‌کنند. پس از تزریق پرکننده پوستی، دایره‌های تیره و پفی زیر چشم پر می‌شوند و حجم بیشتری به این ناحیه از چهره می‌دهند. سوراخ‌های موجود از آنجا که ناحیه بین گونه و پلک پایینی را کاهش می‌دهند، کمتر قابل توجه می‌شوند.
 • مدت زمان هر جلسه درمانی: 30 تا 60 دقیقه
 • تعداد جلسات درمانی: هر 7 تا 12 ماه یک بار
 • مدت زمان ماندگاری نتایج درمانی: حداکثر 7 تا 12 ماه

با تزریق ژل‌های چشمی، معمولاً چندین تزریق ژل، به هر ناحیه از چشم اعمال می‌شود. از کرم موضعی برای بی حس کردن آن ناحیه و به حداقل رساندن ناراحتی استفاده می‌شود. پرکننده‌های چشمی بسته به میزانی که برای رسیدن به ظاهر دلخواه هر فرد توصیه می‌شود، هزینه خواهند داشت.

هزینه ژل رفع خطوط پنجه کلاغی و دور چشم  


خطوط پنجه کلاغی و پرکننده‌های دور چشم، چین و چروک‌ها و خطوط ریزی را که در گوشه چشم دیده می‌شود، درمان می‌کنند. پرکننده‌های پوستی بهترین گزینه درمانی را برای این مسئله خاص ارائه می‌دهند و به طرز چشم‌گیری سبب بهبود چهره بدون ایجاد انعطاف پذیری در پوست می‌شوند.

 • مدت زمان هر جلسه درمانی: 30 تا 60 دقیقه
 • تعداد جلسات درمان: هر 7 تا 12 ماه یک بار
 • مدت زمان ماندگاری نتایج درمانی: حداکثر 7 تا 12 ماه

ژل دور چشم و خطوط پنجه کلاغی، علائم ایجاد چین و چروک در گوشه هر دو چشم را به حداقل می‌رساند و سبب بروز ظاهر جوانی می‌شوند. نتایج این تزریق به طور معمول تا یک سال کامل طول می‌کشد.

هزینه تزریق ژل گونه  


 • مدت زمان هر جلسه درمانی: حداکثر 60 دقیقه
 • تعداد جلسات درمانی: هر 18 ماه یک بار
 • مدت زمان ماندگاری نتایج درمانی: تا 18 ماه

تقویت گونه معمولاً با استفاده از ژل پرکننده پوستی انجام می‌شود. این روش به منظور تقویت ظاهر کلی چهره فرد، به ویژه گونه‌ها طراحی شده است. تزریق گونه‌ها چهره را جوان‌تر می‌کند، حجم از دست رفته را بر می‌گرداند و باعث پر شدن کامل این منطقه از صورت و ایجاد یک چهره سالم تر می‌شود، از قوی ترین شکل پرکننده‌های پوستی استفاده می‌شود. در طول چنین عملی، میزان ناراحتی حداقل است زیرا از بی حسی موضعی استفاده می‌شود و از سوزن بلانت استفاده می‌شود که احتمال کبودی را کاهش می‌دهد. نتایج کامل در مدت زمان یک هفته اتفاق می‌افتد که پس از از بین رفتن تورم است.

مطالعه بیشتر  مراقبت های لیزر موهای زائد: توصیه های قبل و بعد لیزر مو

هزینه تزریق ژل لب 


هزینه تزریق ژل لب

 

تزریق لب اغلب یک فرایند دو طرفه را شامل می‌شود که در آن از پرکننده‌های پوستی برای بازگرداندن حجم و پر بودن لب و همچنین تزریق برای صاف کردن ناحیه اطراف لب استفاده می‌شود. هدف اصلی ایجاد شکل متعادل لب با مرزهای مشخص به منظور تقویت ظاهر آن است.

تقارن و رفع خطوط درون لب.

 • مدت زمان هر جلسه درمانی: حداکثر 30 دقیقه
 • تعداد جلسات درمانی: هر 6 تا 12 ماه یک بار
 • مدت زمان ماندگاری نتایج درمانی: تا 12 ماه

در طول جلسات تزریق ژل لب، از یک کرم بی حس کننده استفاده می‌شود تا ناراحتی به حداقل برسد. نتایج حاصل از تزریق قابل توجه است، اگرچه نتایج واقعی تا چند روز بعد از از بین رفتن تورم مشهود نیست.

 • تزریق ژل برای رفع چروک‌های اطراف دهان، بینی و چانه
 • مدت زمان هر جلسه درمانی: 45 دقیقه تا یک ساعت و نیم
 • تعداد جلسات درمانی: هر شش تا دوازده ماه یک بار
 • مدت زمان ماندگاری نتایج: بین شش تا دوازده ماه

به منظور پر کردن چین و چروک‌های موجود در این ناحیه از صورت، تزریق به لب و چروک‌های اطراف دهان، بینی و چانه را با حجم دهی آن درمان می‌کنند. کمتر شدن چین و چروک‌های ایجاد شده در اطراف دهان و در ناحیه دهان تا لب و همچنین از دهان تا چانه باعث ایجاد احساس سفت شدن و برجستگی پوست می‌شود و ظاهری جوان را ایجاد می‌کند.

در طی این روش درمانی، بیمار قبل از عمل، بی‌حسی موضعی انجام می‌دهد تا شدت درد به حداقل برسد. نتایج آن نیز فوراً قابل مشاهده است.

جوان سازی فک / رفع چال چانه


 • مدت زمان هر جلسه درمانی: 20 دقیقه تا یک ساعت
 • تعداد جلسات درمانی: سه تا شش جلسه درمانی در طول هشت هفته
 • مدت زمان ماندگاری نتایج: نتایج دائمی است.

تزریق ژل یک راه حل غیرجراحی است که به منظور از بین بردن ظاهر چال چانه طراحی شده است. این روش با از بین بردن کامل فرورفتگی زیر چانه و سفت شدن پوست در این ناحیه از طریق تزریق مجدد کلاژن، شکل طبیعی آن را احیا می‌کند.

در طی این روش، بیمار چندین تزریق کوچک اسید دئوکسی کولیک که یک ترکیب طبیعی، در زیر چانه است را دریافت می‌کند. بهبود ظاهر بیمار به تدریج و طی چند هفته آینده صورت می‌گیرد. در برخی موارد، این روند تا چند ماه طول می‌کشد. اکثر افراد بعد از دو درمان متوجه نتایج مثبت می‌شوند. تقریباً 50٪ بیماران شش جلسه درمانی نیاز دارند.

مطالعه بیشتر  بوتاکس پیشانی: مزایای رفع چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس

مدت زمان ماندگاری نتایج فیلر چقدر طول می‌کشد؟ 


نوآوری در توسعه پرکننده‌های پوستی و روش‌های استفاده شده برای تکمیل آنها باعث شده است تا بتوانید ظاهر جدید صورت خود را تا هجده ماه حفظ کنید. بسته به نوع تزریق پوستی مورد استفاده، تغییراتی در بازه زمانی اتفاق می‌افتد. هر پرکننده برای نواحی خاصی از صورت، نتایج با کیفیتی را ارائه می‌دهد و باید بر این اساس انتخاب شود و باعث ایجاد اختلاف در طول عمر نتایج شود. اکثر پرکننده‌های پوستی نتایجی را ارائه می‌دهند که حداقل تا دوازده ماه کامل طول بکشد و بعضی از آنها حتی بیشتر از 18 تا 24 ماه ادامه خواهند یافت.

تزریق ژل ارزان خوب است؟


بیماران باید از وسوسه انتخاب خدمات ارزان قیمت خودداری کنند زیرا ممکن است بهترین کیفیت را نداشته باشد این نکته باید همیشه قبل از قیمت در نظر گرفته شود. نتایج یک روش درمانی ارزان قیمت ممکن است از نظر ظاهری خوشایند نباشد، به خصوص اگر نتایج مطابق انتظارات اولیه شما نباشد. در هنگام انتخاب کلینیک یا ژل، باید عوامل مختلفی در نظر گرفته شود، اما کیفیت باید جنبه شماره یک را در نظر داشته باشد و هر زمان که نتایج آن تضمینی نباشد، باید به دنبال جای دیگری باشید.

این بدان معنا نیست که همیشه باید گران‌ترین روش‌های درمانی انتخاب شود. چنین محصولاتی ممکن است گران باشند اما همیشه مطابق با استانداردهای مورد انتظار نیستند. برای دستیابی به بهترین روش درمانی که کیفیت و هزینه را متعادل می‌کند، زمان و تلاش لازم است.

تحقیقات بیشتری باید انجام شود و بسیاری از کلینیک‌ها دارای وب سایت‌هایی هستند که در این صورت می‌توان به بررسی این موارد کمک کرد.

بحث در مورد گزینه‌های درمانی و پرداخت هزینه به صورت کامل 


با هر نوع تصمیمی که هنگام افزایش زیبایی شناسی گرفته می‌شود راحت باشید. این شامل نوع درمان و همچنین نحوه پرداخت هزینه آن می‌شود. در طی هر جلسه مشاوره، تمام سوالات و نگرانی‌های شما به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که با توجه به اهداف زیبایی شناسی خود بهترین انتخاب را می‌کنید.

به این پست امتیاز دهید.