ماندگاری ژل پرفکتا چقدر است؟ چه کسی کاندیدای تزریق ژل است؟

پرفکتا  به گروهی از فیلرهای تزریقی و محصولات مراقبتی پوست گفته می‌شود که به منظور محافظت و جوانسازی پوست تولید می‌شوند. فیلرهای پرفکتا در 5 نوع تولید می‌شوند که هریک به منظور درمان عارضه‌ی خاصی طراحی شده‌اند: مدل خطوط ریز، برای درمان چین و چروک‌های سطحی و خط‌های باریک. مدل درم که خطوط متوسط را از بین می‌برد. مدل عمیق که برای چین و چروک‌های شدید، خط اخم و برجسته کردن لب‌ها استفاده می‌شود. مدل زیرپوست برای گونه‌ها، چانه و دست‌ها استفاده شده و مدل مکمل به عنوان روشی برای جوانسازی پوست استفاده می‌شود.

محصولات پرفکتا همچنین شامل مدل‌هایی برای محافظت از پوست در برابر اثرات مخرب پیری می‌باشند. این محصولات عبارت‌اند از سرم محافظتی صورت و چشم‌ها، کرم ضد پیری و محصولات مراقبت از لب‌ها.

ژل پرفکتا برای جوانسازی پوست و پیشگیری از چروک و اثرات ناشی از افزایش سن، روشی ایمن و بی خطر است و همه افراد بالا 18 سال که بدنبال روشی برای جوان کردن پوست هستند، می­توانند کاندید و گزینه مناسبی برای این روش باشند. زمان ماندگاری اثر ژل پرفکتا معمولاً بین 6 تا 18 ماه است که با توجه به نوع پوست هر فرد متفاوت است.

چگونه می‌توان فهمید کسی برای درمان با محصولات پرفکتا مناسب است؟


چگونه می‌توان فهمید کسی برای درمان با محصولات پرفکتا مناسب است؟

 

ژل‌های تزریقی پرفکتا برای افرادی بالای 18 سال که نشانه‌های اولیه‌ی پیری ازجمله چین و چروک، خطوط خنده، خطوط دور چشم و کاهش حجم پوست بر روی صورت آن‌ها آشکار شده و قصد از بین بردن آن را دارند مناسب هستند. به علاوه، این محصول برای عمل‌های زیبایی بدون جراحی مثل برجسته سازی لب کاربرد دارد.

استفاده از محصولات پرفکتا برای افراد زیر توصیه نمی‌شود: کودکان زیر سن 18 سال، زنان باردار یا شیرده و افرادی که نشانه‌هایی از حساسیت یا آلرژی نسبت به هیالورونان و مشتفات آن دارند.

مطالعه بیشتر  نقش ژل الانسه در رفع چروک، خط خنده و جای جوش

محصولات مراقبتی پرفکتا برای همه‌ی انواع پوست مناسب بوده ولی افرادی که در معرض پیری قرار گرفته‌اند می‌توانند بیشترین استفاده را از این محصولات داشته باشند.

پرفکتا چگونه در از بین بردن چین و چروک‌ها به شما کمک می‌کند و عملکرد آن به چه شکل است؟


میزان هیالورونیک اسید در پوست به حفظ میزان کافی آب در آن کمک کرده و باعث انعطاف پذیری و درنتیجه جلوگیری از ایجاد چین و چروک خواهد شد. با افزایش سن بدن افراد شروع به تجزیه‌ی هیالورونیک اسید کرده که این دلیل اصلی کاهش انعطاف پذیری و طراوت پوست است. این زمانی است که خطوط اخم و خطوط روی پیشانی بر روی پوست فرد ظاهر می‌شوند.

محصولات پرفکتا این مشکلات را با استفاده از خاصیت آب دوستی هیالورونیک سید که یک پلی ساکارید طبیعی موجود در بافت پوست است حل می‌کنند. محصولات پرفکتا زمانی که به پوست تزریق می‌شوند همانند یک منبع آب عمل کرده و به روند آبرسانی پوست کمک می‌کنند. این محصولات زمانی که درون بافت پوست پخش می‌شوند همانند یک محرک زیستی عمل کرده و تولید کلاژن را تحریک می‌کنند. درنتیجه، ساختار پوست به طرز قابل توجهی بهبودی یافته و طراوت و شادابی به آن باز می‌گردند.

محصولات مراقبت از پوست، کار ژل‌های تزریقی پرفکتا را تکمیل می‌کنند. این محصولات به منظور حفظ و بهبود اثرات فیلر های پرفکتا طراحی شده‌اند.

چگونگی استفاده


چگونگی استفاده

 

تزریق ژل پرفکتا باید توسط پزشک مجرب انجام شود. پس از یک جلسه مشاوره‌ی کوتاه با بیمار، نقاط تزریق را با خودکار مشخص کنید. محل تزریق را با ضدعفونی کننده‌های مناسب استریل کنید. در برخی از موارد لازم است تا اقداماتی برای مدیریت درد و ناراحتی بیمار با استفاده از بی حس کننده‌های موضعی (به صورت تزریقی یا پماد) صورت گیرد. حال، ژل را به نقاط از پیش تعیین شده تزریق کنید و اثرات آن را ارزیابی کنید. در صورت نیاز تزریقات دیگری نیز انجام دهید. بیمار شما می‌تواند برای کاهش ناراحتی و تورم پس از تزریق، از یک کمپرس یخ در محل تزریقات استفاده کند. در کل، این عمل بیش از 30 دقیقه زمان نخواهد برد.

مطالعه بیشتر  مزایای میکرونیدلینگ درماپن برای جوانسازی و رفع چین و چروک

اثرات تزریق تا چه مدت باقی خواهند ماند؟


بلافاصله پس از درمان شما بهبودی حاصل شده در عمق و حجم چین و چروک‌ها را خواهید دید.

ممکن است تورم و کبودی‌های خفیفی ایجاد شده و نتایج عمل را به مدت چند روز تا چند هفته مبهم کنند که این امر به میزان ژل مورد استفاده و واکنش بدن شما نسبت به آن بستگی خواهد داشت.

برای کاهش تورم، به مدت چند دقیقه پس از انجام تزریقات، یک کمپرس یخ بر روی محل تزریق قرار دهید. به مدت 24 ساعت پس از درمان از مواد آرایشی استفاده نکرده، حمام آب داغ نرفته و ورزش سنگین نکنید. توصیه می‌شود که از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، دماهای سرد و سونا به مدت دو تا سه هفته پرهیز کنید تا از منطقه‌ی مورد درمان محافظت شود.

نتایج حاصل از تزریق ژل پرفکتا دائمی نخواهند بود – فیلرهای هیالورونیک اسید با گذشت زمان تخریب شده و بدن آن‌ها را جذب می‌کند. نتایج تزریق ژل پرفکتا بین 6 تا 18 ماه ماندگار بوده که به محل تزریق بستگی خواهد داشت. ژل‌های تزریق شده در مناطقی که زیاد حرکت می‌کنند – مثل لب‌ها – نسبت به مناطقی که کمتر حرکت می‌کنند – مثل گونه یا بینی – زودتر تخریب خواهند شد.

مزایا


مزایای ژل پرفکتا:

  • تزریق هیالورونیک اسید کاملاً بی خطر است چراکه این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. این عمل از نظر واکنش آلرژیک ریسک پایینی خواهد داشت.
  • پرفکتا با وجود اینکه هنوز مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار نگرفته است، ولی به عنوان یکی از برندهای معتبر ژل‌های تزریقی در بازار شناخته می‌شود.
  • در صورتی که شما ظاهر ایجاد شده پس از تزریق ژل را دوست نداشتید، پزشک شما می‌تواند با تزریق هیالورونیداز، نتایج را به حالت اولیه بازگرداند.
  • پرفکتا نسبت به هر فیلر هیالورونیک اسید دیگر قیمت بهتری دارد.
مطالعه بیشتر  قیمت تزریق ژل ژوویدرم برای نقاط مختلف صورت چقدر است؟

اطلاعات مفید ایمنی


این محصولات با تمامی استانداردهای ایمنی تعیین شده توسط مراکز سلامت مطابقت دارند. هیالورونیک اسید موجود در محصولات پرفکتا از حیوانات گرفته نشده که خطر واکنش‌های حساسیتی را کاهش می‌دهد.

برخی از عوارض جانبی که ممکن است ایجاد شوند عبارت‌اند از ناراحتی و درد خفیف در محل تزریقات، تورم، قرمزی و کبودی در محل درمان. این اثرات موقتی بوده و نباید بیش از یک هفته باقی بمانند. در صورت باقی ماندن این علائم به مدت بیش از یک هفته، به پزشک مراجعه کنید.

دوره‌ی بهبودی چقدر تخمین زده می‌شود؟


پس از درمان با محصولات پرفکتا، نیازی به دوره‌ی درمان نخواهد بود. با این حال افراد باید پس از انجام تزریقات، موارد احتیاطی زیر را رعایت کنند: تا زمان رفع کامل عوارض جانبی، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید پرهیز کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است