مراحل تزریق چربی به سینه بزرگ کردن سینه ها با تزریق چربی-compressed

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی یک روش جراحی کم تهاجمی است که با استفاده از چربی‌های طبیعی بدن خود شما که از طریق لیپوساکشن جمع‌ آوری شده است انجام می‌شود و چربی‌ها به درون سینه تزریق می‌شوند تا سایز آنها بزرگ شود. مزایای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی باورنکردنی است و برخی از آنها عبارتند از: از پروتز سینه استفاده نمی‌شود، هیچ گونه محدودیتی در خصوص برداشتن اجسام پس از آن وجود ندارد و شما می‌توانید به انجام پیکر تراشی ران، پهلو یا شکم خود بپردازید. همه این موارد واقعاً جالب توجه هستند. زنانی که قصد دارند این سینه خود را بزرگ کنند و به دنبال ظاهری طبیعی هستند می‌توانند از تزریق چربی بهره بگیرند.

 مزایای تزریق چربی به سینه چیست؟


 تزریق چربی به سینه با مزایای بسیار زیادی همراه است. در این فرآیند از هیچ گونه ترکیب یا جسم خارجی استفاده نمی‌‌شود عدم استفاده از پروتز سینه به معنای عدم وجود دردسرهای بعدی است. چربی تزریق شده باعث می‌شود سینه ظاهری طبیعی داشته باشد و به راحتی بدن آن را قبول کند. در این روش سلول‌های چربی از طریق سرنگ و در مقادیر کم به درون سینه تزریق می‌شوند. از آنجایی که برش‌های بسیار کوچک ایجاد می‌شود بافت اسکار نیز کوچک خواهد بود. با تزریق چربی شما می‌توانید به افزایش حجم سینه‌های خود بپردازید و از شر چربی‌های اضافه بدن نیز خلاص شوید. از آنجایی که در این روش از چربی‌های بدن خود شما استفاده می‌شود برخلاف کاشت پروتز نیازی به مطابقت پروتز سینه‌ها نیست، فرآیند بهبود پس از تزریق چربی با کاشت پروتز متفاوت است. در تزریق چربی پس از اتمام عمل شما باید از لباس مخصوص استفاده کنید و شما دچار کبودی نیز خواهید شد. پس از کاشت پروتز شما محدودیت‌هایی در خصوص برداشتن اجسام یا رفتن به استخر خواهید داشت که این مسئله در خصوص تزریق چربی صدق نمی‌‌کند.

 چه افرادی می‌توانند متقاضی تزریق چربی باشند؟ 


 اگر شما تمایل زیادی به افزایش حجم سینه خود با تزریق چربی را دارید و در گروه‌های زیر قرار دارید می‌‌توانید متقاضی درمان با این روش باشید:

  • اگر مایل هستید سینه‌های بزرگتری داشته باشید.
  • قصد دارید شکل سینه‌ها و تقارن آنها را بهبود ببخشید.
  • پوست شما انعطاف پذیری خوبی دارد.
  • نسبت به جراحی انتظارات واقع گرایانه دارید. تزریق چربی باعث بهبود ظاهر سینه‌های شما می‌شود و شکل مناسبی را به وجود می‌آورد. تزریق چربی فقط می‌‌تواند به اندازه یک فنجان سینه شما را بزرگ کند. در تزریق چربی لیفت سینه ایجاد نمی‌شود.
  • اگر در سطح مناسب سلامت قرار دارید و هیچ گونه مشکلی ندارید که باعث تداخل در فرآیند بهبود شود.
  • اگر سیگاری نیست زیرا سیگار کشیدن باعث اختلال در توانایی بدن برای پذیرش چربی تزریق شده خواهد شد.

 اگر شما دوست دارید سینه‌های خود را بزرگ کنید و می‌خواهید از شر چربی‌های اضافه بدن خود خلاص شوید می‌توانید از این چربی‌ها برای بزرگ کردن سینه استفاده نمایید حتی اگر در بدن شما چربی اضافی وجود ندارد پزشک می‌‌تواند با دقت به جمع آوری چربی از بدن شما بپردازد تا تزریق چربی به سینه را انجام دهد.

 مشاوره با پزشک برای تزریق چربی 


 پزشک برای طراحی یک برنامه درمانی مناسب همه بیماران خود را با دقت ارزیابی می‌‌کند. به منظور آنکه پزشک بتواند یک برنامه مناسب را برای تزریق چربی به سینه انتخاب کند که به خوبی با شرایط و اهداف شما تناسب داشته باشد باید به ارزیابی شرایط جسمانی شما بپردازد و سابقه پزشکی و داروهایی که مصرف می‌کنید را بررسی خواهد کرد. پس از انجام معاینه جسمانی و بررسی قسمت دهنده چربی و به طور خلاصه توضیح فرآیند تزریق چربی می‌‌پردازد تا اهداف شما را پوشش دهد و با تزریق چربی ظاهر زیبایی را به وجود بیاورد. جلسه مشاوره به شما کمک می‌کند تا بتوانید با روشی که قرار است ظاهر بدن شما را تغییر دهد آشنا شوید. در صورتی که هرگونه سوالی داشتید می‌توانید در این رابطه با پزشک خود صحبت کنید.

 تزریق چربی به سینه چگونه انجام می‌شود؟ 


تزریق چربی به سینه چگونه انجام می_شود-compressed

 

 یکی دیگر از مزایای تزریق چربی این است که پزشک نیازی به ایجاد برش‌های بزرگ در سینه ندارد در عوض پس از جمع آوری سلول‌های چربی بدن با دقت به تزریق سلول‌های خالص چربی به درون سینه می‌پردازد. مقدار چربی که تزریق می‌‌شود توسط جریان خون جذب خواهد شد اما بخش زیادی از آن در همان ناحیه باقی می‌‌ماند و به طور طبیعی شروع به رشد خواهد کرد تا باعث بزرگ شدن سینه شود. به فرآیند جمع ‌آوری و تزریق چربی پیوند سلول‌های چربی گفته می‌‌شود که در این روش پزشک از سلول‌های چربی بدن خود شما استفاده می‌کند یعنی فرد دهنده و گیرنده چربی خود شما هستید.

 دوران بهبود پس از تزریق چربی چگونه است؟ 


 همان روز پس از تزریق چربی به درون سینه شما می‌توانید به منزل برگردد البته بهتر است که از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که شما را به منزل بر گرداند زیرا تاثیر داروی بیهوشی می‌تواند بر روی توانایی شما برای رانندگی کردن تاثیر بگذارد. شما می‌‌توانید پس از تزریق چربی فعالیت‌های معمولی خود را از سر بگیرید اما باید از انجام فعالیت‌های جسمانی دشوار خودداری نمایید. اگر چه دوران بهبود در همه بیماران یکسان نیز معمولاً شما باید بتوانید طی مدت ثبت به انجام فعالیت‌های هوازی بپردازید و پس از ۶ هفته هر فعالیتی که دوست دارید را انجام دهید. احساس خستگی پس از تزریق چربی به سینه بسیار شایع است و به همین دلیل برخی از بیماران تصمیم می‌گیرند که از چند روز تا یک هفته از محل کارشان مرخصی بگیرند. برای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی فقط از تعدادی برش کوچک استفاده می‌شود. این روش کم تهاجمی باعث می‌شود دوران بهبود پس از آن در مقایسه با سایر روش‌هایی که برای تغییر شکل بدن به کار می‌روند کوتاه تر باشد. ممکن است موضعی که تحت درمان قرار گرفته است کمی ‌بی حس باشد یا ممکن است تا چند روز اول پس از تزریق چربی کمی دردناک باشد که شما می‌‌توانید با مصرف داروهای مسکن به تسکین درد خود بپردازید. پس از تزریق چربی، سینه و نقاطی که لیپوساکشن انجام شده است کبود و متورم می‌شود که این علائم طی مدت یک تا دو هفته برطرف خواهد شد. شما باید در چهار هفته اول پس از درمان از وارد کردن فشار زیاد به سینه خود اجتناب نمایید به عنوان مثال نباید به هیچ عنوان به صورت دمر دراز بکشید و از سوتینی استفاده کنید که تنگ نیست و کاملا احساس راحتی به شما می‌دهد. ممکن است پزشک بر اساس قسمتی که لیپوساکشن انجام شده است از شما بخواهد که از لباس مخصوص استفاده کنید.

 نتایج حاصل از تزریق چربی طبیعی است 


 با کاهش تورم سینه شما می‌توانید شاهد نتایج حاصل از تزریق چربی باشید به عبارتی طی مدت دو ماه شاهد کسب نتایج ۸۰ درصدی خواهید بود طی مدت ۶ ماه تا یک سال سینه‌های شما به شکل نهایی خود می‌رسد. با توجه به این واقعیت که بدن هرگز همه چربی تزریق شده را قبول نمی‌کند پزشک از چربی‌های بیشتری استفاده می‌‌کند تا بدن با قبول مقدار چربی قابل جذب بتواند ظاهر ایده‌ آلی را به وجود بیاورد. تزریق چربی تا جایی ادامه پیدا می‌کند که بدن دیگر نتواند چربی تزریق شده در یک ناحیه خواص را قبول کند. پس از آن که تورم سینه از بین رفت و بدن چربی تزریق شده را قبول کرد حجم سینه‌ها افزایش پیدا می‌‌کند، سینه‌ها تقارن بهتری خواهند داشت و ظاهر ایده ‌آلی را به وجود می‌آورند، یعنی شکل سینه‌ها طبیعی است و همه این موارد مدیون استفاده از چربی‌های بدن خود شما می‌باشد. برخلاف روش‌های قدیمی بزرگ کردن سینه سینه مانند کاشت پروتز شما نیازی به مراجعه مجدد به مطب پزشک برای بررسی پروتز نخواهید داشت. شما می‌توانید تا سال‌ها از مزایای حاصل از تزریق چربی به سینه بهره ‌مند شوید و  از ظاهر دلخواه خود لذت ببرید.

 سوالات متداول درباره تزریق چربی به سینه 


 دوران بهبود پس از تزریق چربی به سینه چقدر است؟  

 دوران بهبود پس از تزریق چربی به سینه با سرعت زیادی سپری می‌‌شود و شما می‌‌توانید به مدت ۴ یا ۵ روز فعالیت‌های خود را از سر بگیرید و نتایج نهایی نیز پس از شش ماه قابل مشاهده خواهد بود.

 ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟ 

 تزریق چربی یک روش دائمی است که معمولاً ماندگاری بالایی دارد. سلول‌های چربی تزریق شده به سلول‌های زنده چربی تبدیل می‌شوند که می‌توانند باعث افزایش حجم دائمی ‌سینه‌ها شوند اما مقدار چربی تزریق شده در بیماران مختلف و میزان چربی باقیمانده پس از جذب توسط بدن متفاوت است. پزشک پس از انجام اقدامات لازم به این نتیجه می‌‌رسد که آیا شما متقاضی مناسبی برای تزریق چربی به سینه هستید یا خیر همچنین به شما می‌گوید که بر اساس شرایط فعلی که دارید و اندازه دلخواه سینه آیا به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارید یا خیر.

 آیا من برای تزریق چربی خیلی لاغر هستم؟ 

 به ندرت بیماران به علت لاغری زیاد نمی‌توانند متقاضی بزرگ کردن سینه با تزریق چربی باشند. حتی در بیماران دارای توده‌های برجسته چربی در بدن خود نباشند پزشک می‌تواند از نقاط بزرگ بدن به جمع آوری چربی بپردازد.

 تزریق چربی تا چند روز باعث بزرگ شدن سینه می‌شود؟ 

 هنگامی ‌که بیماران این سوال را از پزشک خود می‌پرسند پزشک به آنها می‌گوید که نباید انتظار داشته باشند اندازه سینه آنان بیشتر از یک فنجان بزرگ شود. بیمارانی که می‌خواهند تغییرات زیادی را در شکل اندازه و ظاهر سینه خود به وجود بیاورند پزشک به آنها بزرگ کردن سینه با کاشت پروتز یا کاشت پروتز به همراه لیفت سینه را پیشنهاد می‌دهد.

 هزینه بزرگ کردن سینه با تزریق چربی چقدر است؟ 

 هزینه بزرگ کردن سینه با تزریق چربی به جزئیات روش مورد استفاده از قبیل وسعت لیپوساکشن برای جمع ‌آوری چربی بستگی دارد. پس از تکمیل فرایند مشاوره با پزشک برنامه تزریق چربی را طراحی خواهد کرد سپس با شما در خصوص هزینه تزریق چربی صحبت می‌کند. به طور کلی تزریق چربی به سینه در مقایسه با کاشت پروتز سینه با هزینه بیشتری همراه است زیرا تزریق چربی شامل دو روش جراحی است که به یک روش جراحی تبدیل شده است: لیپوساکشن و تزریق چربی. البته در این روش شما نیازی به نگهداری از پروتز سینه ندارید و این مسئله باعث کاهش هزینه‌های شما در آینده خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان