پلاژن تراپی چیست؟ مزایای پلاژن تراپی پوست صورت و بدن

پلاژن تراپی با ترکیب قدرت فناوری‌های پیشرو مانند VoluDerm ، TriLipo و میکرو نیدلینگ RF ، آخرین انتخاب برای کسانی است که به دنبال یک تغییر سریع و بدون درد و بدون دوره نقاهت و استراحت هستند.

پلاژن تراپی برای درمان بدن و صورت مناسب است. در هر دو حالت، به راحتی می‌تواند برای سال‌ها پوست شما را پاکسازی کند و به شما کمک می‌کند تا ظاهر جوانی خود را دوباره دست آورید. کاربردهای اصلی این فناوری‌های انقلابی عبارتند از:

مزایای پلاژن تراپی بدن


پلاژن ترکیبی از موج رادیویی سه حلقه‌ای است که عضلات پویا را فعال می‌کند. پزشکان با توجه به این فناوری‌ها قادر به تقویت و شکل دادن به پوست صورت هستند. همچنین، این روش درمانی باعث گرم شدن فیبرهای کلاژن، تقویت ماهیچه‌های صورت، و بهبود خون رسانی و تغذیه پوست می‌شود. فناوری پلاژن برای کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت به منظور محکم کردن پوست بدون درد، ناراحتی یا آسیب طراحی شده است. پلاژن تراپی یک سیستم پزشکی / زیبایی شناسی است که تعدادی از فناوری‌های غیرتهاجمی را با هدف کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت در خود جای داده است. این درمان سریع، موثر و با حداقل ناراحتی است. این فناوری برای هر نوع و رنگ پوستی مناسب است و می‌تواند به عنوان یک درمان بدون هیچگونه آسیب و دوره نقاهتی انجام شود.

کاربردهای پلاژن تراپی


کاربردهای پلاژن تراپی

 

از همه بهتر، مقایسه نتایج با یکدیگر است. حتی بعد از اولین جلسه درمان تفاوت‌های قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد. از نظر بالینی، نتایج پلاژن تراپی در درازمدت مشخص می‌شود که پوست را محکم می‌کند و استحکام آن را برمی‌گرداند. این روش در بازسازی خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست، ایمن و مؤثر است. بنابراین یک روش ایده‌آل برای کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت است. پلاژن تراپی تحت نظارت حرفه‌ای سطح پوست را گرم می‌کند و باعث انقباض الیاف کلاژن می‌شود که به نوبه خود برای سفت شدن پوست بسیار موثر است.

برای بسیاری از افراد، حتی یک رژیم غذایی خوب و ورزش منظم نیز نمی‌تواند به طور موثر مانع رسوب چربی و سلول‌های چربی شود. به ویژه، چربی در زنان بیشتر در شکم، کمر و باسن جمع می‌شود. در مورد مردان ، این بیشتر در مورد شکم و پهلوهای آن‌ها مشهود است. از دیدگاه درمانی، پلاژن پوست را سفت و محکم می‌کند و یک گزینه غیرجراحی ایده‌آل برای کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت است. بیشتر مشتری‌ها می‌توانند بلافاصله بعد از درمان فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند.

مطالعه بیشتر  بهترین سن برای تزریق بوتاکس پیشانی و دور چشم: سن مناسب بوتاکس

به دلایل مختلف پوست بدن خاصیت ارتجاعی طبیعی خود را از دست می‌دهد. سن همه چیز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و شلی پوست نیز یکی از نتایج ناخوشایند آن است. همچنین، عوامل محیطی به ویژه نور خورشید تابستان می‌تواند تأثیر مضری بر روی پوست بگذارد. در نهایت، تغییرات زندگی مانند بارداری و نوسانات هورمونی می‌تواند بر کیفیت پوست تاثیر منفی بگذارد. پلاژن همراه با فناوری‌های مرتبط، به درمان غیر جراحی و غیرتهاجمی اجازه می‌دهد تا به طور موثری با مشکلات پوستی مقابله کند.

برای کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت، پلاژن درمانی می‌تواند یک روش شگفت‌انگیز باشد اما این روش درمانی مزایای بیشتری دارد. چین و چروک و خطوط ریز با این روش به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. پوست صورت محکم و سفت می‌شود. زخم‌ها، آکنه‌ها و علائم کشیدگی پوست به وضوح کاهش می‌یابد. همچنین با این روش درمانی می‌توان رنگدانه‌های پوست را به حداقل رساند. از همه مهمتر، پروتكل درمان با هدف رضایت مشتری در دراز مدت، پیروی از دستورالعمل‌های دقیق نظارتی و حفظ استانداردهای كیفیت بالا، و بی خطر بودن آن از مزایای مهم پلاژن تراپی محسوب می‌شود.

کاهش خطوط ریز و چین و چروک


پلاژن تراپی باعث ایجاد 5 تکنولوژی شده است که تاثیر آن‌ها در درمان انواع چروک‌ها ثابت شده است- سفت کردن پوست TriPollar ، انرژی ترکیبی ، Voluderm و RFF Resurfacing (فن آوری دستگاه resurfacing TriFractional). گرمای حاصل از درمان RF باعث ایجاد آسیب‌های کنترل شده به لایه‌های مختلف پوست و ترغیب فرآیندهای بهبودی طبیعی و تولید کلاژن می‌شود که در نتیجه چین و چروک‌ها و ریتیدها کاهش می‌یابند. این روش درمانی سریع و راحت است که به صورت سرپایی انجام می‌شود و چین و چروک‌ها بلافاصله بعد از درمان کاهش می‌یابند و نتیجه آن طولانی مدت خواهد بود. پلاژن تراپی پوست گردن را به طور طبیعی سفت می‌کند و چین و چروک‌ها آن را کاهش می‌دهد و در نتیجه کاهش خطوط و چین و چروک با روش‌های ایمن، مؤثر و عملاً بدون درد با حداقل آسیب انجام می‌شود. این درمان‌ها با مکانیسم‌های طبیعی بدن کار می‌کنند و در نتیجه نتایج درمان طبیعی به نظر می‌رسد.

کاهش ترک‌های پوستی


ترک‌های پوستی برای بسیاری از افراد در سراسر جهان یک چالش بزرگ است. اغلب این ترک‌های پوستی در نتیجه رشد در دوران بلوغ یا افزایش سریع وزن تشکیل می‌شوند. زنان معمولا ترک‌های پوستی بیشتری نسبت به مردان دارند، خصوصاً در اثر بارداری این ترک‌ها بیشتر هم می‌شود. راه حل این مشکل، روش درمانی غیر تهاجمی ترک پوستی پلاژن است که به عنوان یک درمان سفت کننده پوست استفاده می‌شود.

مطالعه بیشتر  ژل ریان (Reyoungel) : ویژگیهای بهترین کیفیت ریان ژل

پلاژن 3 فناوری منحصر به فرد را برای درمان ظاهر ترک‌های پوستی ایجاد کرده است: دستگاه TriPollar Tightening Skin ، DMA و RFF Trifractional Resurfacing.

پلاژن با استفاده از فناوری RF ، یک روش غیرجراحی سفت کننده پوست را ارائه می‌دهد که با تحریک تولید کلاژن و الاستین جدید در پوست، خاصیت ارتجاعی و شادابی پوست را برمی‌گرداند. خلاص شدن از ترک‌های پوستی با استفاده از این روش ایمن، موثر، و غیرجراحی سفت کننده پوست امکان‌پذیر است.

کاهش سلولیت


سلولیت یک مشکل شایع پوستی است که باعث چاله چاله شدن پوست، "پوست پرتقالی" یا "گل کلم" می‌شود. سلولیت هنگامی ایجاد می‌شود که سلول‌های چربی در زیر سطح پوست جمع شوند. سلول‌های چربی به سمت بالا فشار می‌آورند و در نتیجه سطح ناهمواری را در پوست ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، پیوندهای کلاژن در محل سلول‌های چربی کشیده شده و باعث ناهمواری بیشتر سطح پوست می‌شوند.

پلاژن سلولیت اندازه سلول‌های چربی در ناحیه مورد نظر را کاهش داده و فیبرهای کلاژن را تقویت و بازسازی می‌کند. این روش ترکیبی از حرکات گرمایی و ماساژ حجمی RF است که باعث کاهش حجم سلول‌های چربی شده و به پوست اجازه می‌دهد به شکل اولیه خود برگردد، در حالی که الیاف کلاژن تقویت شده اطمینان حاصل می‌شود که پوست از خاصیت ارتجاعی مورد نیاز خود برخوردار است.

روش‌های درمانی کاهش سلولیت باعث سفت شدن پوست به طور ایمن، سریع و مؤثر می‌شوند و برای تمام انواع پوست مناسب هستند و نتایج آن سریع و طولانی مدت است.

جوان کننده


جوان کننده-

 

محکم کردن پوست اولین قدم برای جلوگیری از نتیجه منفی گذشت زمان است. در لایه‌های زیرین پوست، میزان اسید هیالورونیک با افزایش سن به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. این اسید مسئول جوانی پوست است. تأثیر چنین فرایندی شل شدن پوست بدن است. پلاژن درمانی یک روش درمانی انرژی هیبریدی ولودرم را ارائه می‌دهد که یک فناوری میکروژکتونی موج رادیویی است. با استفاده از انرژی موج رادیویی، تزریق پوست بدون درد با میکرونیدل‌های بسیار نازک انجام می‌شود. علاوه بر این، انتشار قدرت ولتاژ باعث افزایش pH پوست می‌شود و بنابراین فرآیندهای طبیعی تولید اسید هیالورونیک را افزایش می‌دهد. اثر این درمان بهبود کیفیت پوست است. همچنین با  پر کردن چین و چروک و خطوط پوست که با افزایش سن شکل می‌گیرند، به عنوان یک سفت کننده پوست در نظر گرفته می‌شود.

مطالعه بیشتر  ماندگاری بوتاکس چقدر است؟ بوتاکس صورت چقدر دوام دارد؟

دستگاه پلاژن چگونه کار می‌کند؟


دستگاه پلاژن چگونه کار می_کند؟

 

اولین قدم برای درمان، آماده‌سازی بیمار و ارائه یک موقعیت مناسب در یک وضعیت راحت است. قدم بعدی آماده کردن پوست است: پاک کرن آرایش، پاکسازی و خشک کردن پوست. TIP استریل بر روی پوست اعمال می‌شود که برای هر بیمار جداست و تزریق در قسمت خاصی از بدن یا صورت انجام می‌شود. بعد از درمان ضدآفتاب SPF 50+ استفاده می‌شود. علائم تزریق کوچکی روی پوست وجود خواهد داشت و ممکن است کمی قرمزی در پوست ظاهر شود اما بعد از چند ساعت برطرف می‌شود. تمام عوارض 2-3 روز پس از درمان کاملاً از بین می‌روند. به دلیل گرم شدن پوست توسط امواج رادیویی و کوتاه شدن فیبرهای کلاژن، پوست بلافاصله بعد از درمان محکم‌تر و سفت‌تر می‌شود.

آیا پلاژن تراپی درد دارد؟


پلاژن تراپی یک روش درمانی بدون درد است. بیماران فقط ناراحتی جزئی را گزارش می‌کنند که تا حدودی شبیه به چسبیدن یک باند پلاستیکی به پوست است. بعلاوه، این روش نیازی به استراحت ندارد: شما به راحتی می‌توانید در کلینیک راه بروید، درمان را طی چند دقیقه انجام دهید و سپس طبق معمول روز خود را طی کنید.

نتایج


نتایج حاصل از پلاژن تراپی از همان اولین جلسه قابل مشاهده و اثر آن طولانی مدت است. با این حال برای حاصل شدن نتایج مطلوب، پزشکان چندین جلسه درمانی را به فاصله یک ماه توصیه می‌کنند.

تعداد جلسات


تعداد دقیق جلسات بستگی به منطقه موردنظر برای درمان دارد. همچنین به چندین عامل دیگر مانند وضعیت پوست، سن، جنسیت و موارد دیگر نیز بستگی دارد.

اگر می‌خواهید دقیقاً بدانید که برای رسیدن به نتایج مورد نظر چند جلسه درمانی لازم دارید، با یکی از متخصصان زیبایی صحبت کنید. شما باید تمام آنچه را که لازم است در مورد پلاژن تراپی و سایر گزینه‌های مشابه بدانید، از پزشک بپرسید تا در پایان بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

به این پست امتیاز دهید.