خرید و قیمت انواع ژل و فیلر پوست

فیلرهای پوستی می‌توانند لب‌های نازک را برجسته کرده، ابرو را کمی لیفت دهند، استخوان گونه‌ها را بهبود بخشیده و گودی زیر چشم را که باعث سیاهی اطراف چشم شده است برطرف نمایند. با این فیلرها می‌توان خط خنده را کاهش داده و ظاهر صورت شما را جوان‌تر کرده و زیباتر نشان داد. این فیلرها از اسید هیالورانیک ساخته می‌شوند که ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و می‌تواند برای بهبود ظاهر پوست در آن تزریق شود. با افزایش روزافزون محبوبیت این فیلرها، کلینیک‌های بیشتری خدمات مرتبط با تزریق ژل‌های پوستی را ارائه می‌دهند. بسیار مهم است که فیلرهای پوستی را از منابع معتبر تهیه کنید. انواع مختلفی از ژل‌های پوستی وجود دارد که می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه نمایید.

در جمیل طب ما انواع مختلف ژل‌های پوستی مرغوب را با قیمت‌های پایین ارائه می‌کنیم. فیلرهایی که ما تأمین می‌کنیم فیلرهایی هستند که نتایج حاصل از آنها کاملاً طبیعی بوده و از نظر کیفیت بسیار مطمئن هستند زیرا ما آنها را از کارخانه‌های معتبر خریداری می‌کنیم.

برای مطرح کردن سؤالات خود در خصوص خرید انواع ژل و فیلر پوست و دریافت بهترین قیمت‌ها می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

انواع مختلف فیلرهای پوستی آماده فروش


ژوویدرم XC / ژوویدرم اولترا XC

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده: جوودرم اولترا برای خطوط ریز مناسب بوده و برای چین و چروک‌های عمیق جواب نمی‌دهد. همچنین این نوع فیلر برای افزایش حجم در بافت صورت به خصوص برای پر کردن چین و چروک‌ها خطوط ریز مناسب است. جوودرم اولترا را می‌توان در نواحی نزدیک به پوست‌های نازک مانند گوشه‌های دهان و بینی استفاده کرد. جوودرم اولترا XC را می‌توان در لب‌ها برای برجسته‌سازی آنها تزریق کرد.

READ  قیمت فروش انواع تجهیزات و ترالی اورژانس و بیمارستان

این فیلرها چگونه کار می‌کنند؟ زمانی که ژل تزریق شد، اسید هیالورانیک مانند یک اسفنج عمل می‌کند و آب را جذب کرده و در نتیجه محل تزریق برجسته می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند؟ اثر این ژل‌ها از ۶ ماه تا یک سال باقی می‌مانند. تزریق مقدار کم این ژل‌ها نیاز به تزریق مجدد دارد. اثر جوودرم اولترا XC حداکثر تا یک سال باقی می‌ماند.

عامل معکوس کننده: دارد. اثر حجم دهنده جوودرم اولترا را می‌توان با هیالورونیدایز معکوس کرد و برگرداند.

نکته: نوع XC فیلرهای جوودرم حاوی لیدوکائین است. لیدوکائین یک عامل بی‌حس کننده است که باعث کاهش درد در هنگام تزریق می‌شود.

جوودرم وولوما XC

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده: مناسب برای افزایش حجم و برجستگی گونه‌ها

چگونه عمل می‌کند: اسید هیالورانیک آب را جذب کرده و باعث برجسته شدن محل تزریق می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: اثر جوودرم وولوما XC تا حدود ۲ سال باقی می‌ماند.

عامل معکوس کنندگی: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند برای بازگرداندن اثر جوودرم اولترا به کار رود.

نکته: نوع XC جوودرم وولوما حاوی لیدوکائین است. لیدوکائین یک عامل بی‌حس کننده است که درد را در هنگام تزریق کاهش می‌دهد.

پرلین / پرلین - آل

محتویات اصلی: هیالورانیک اسید

مورد استفاده: پرلین برای افزایش حجم به نواحی تخت، برجسته‌سازی لب‌ها و کاهش چین و چروک‌های ریز و عمیق به کار برده می‌شود. این نوع فیلر توسط کارخانه تولیدکننده رستالین تولید می‌شود. پرلین ضخیم‌تر از رستالین است بنابراین چین و چروک‌های عمیق‌تر را بهتر پر می‌کند.

چگونه عمل می‌کند: آب به وسیله اسید هیالورانیک تزریق‌شده جذب می‌شود و باعث برجستگی ناحیه تزریق می‌گردد.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: برای برخی از افراد اثر پرلین بیش از رستالین می‌ماند. به هر حال باید توجه داشت که اثر این ژل حداکثر تا ۶ ماه باقی می‌ماند.

READ  مراقبت بعد از اتوپلاستی: تغذیه و نحوه شستشوی زخم جراحی گوش

عامل برگشتی: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند اثر پرلین را خنثی کند.

رادیز

محتویات اصلی: هیدروکسی لاپاتیت کلسیم به شکل میکروسفیرها

مورد استفاده: رادیز برای درمان چین و چروک‌ها و خطوط متوسط تا عمیق مانند چین و چروک‌های نازولابیال به کار برده می‌شود. همچنین این نوع فیلر برای برجسته‌سازی استخوان‌های گونه‌ها نیز به کار برده می‌شود اما نمی‌توان آنها را برای برجسته‌سازی لب‌ها به کار برد.

چگونه عمل می‌کند: رادیز بدن را برای تولید کلاژن جدید تحریک می‌کند. به همین دلیل اثر آن طولانی‌تر بوده و نیاز به تزریق مجدد را کاهش می‌دهد. به علاوه، این ژل و میکرسفیرهای پایه کلسیمی باعث افزایش حجم ناحیه تزریق می‌شوند.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: به صورت بالینی اثبات شده است که اثر تزریق این نوع فیلر یک سال یا بیشتر باقی می‌ماند.

عامل معکوس کننده: ندارد.

سیلک رستالین / رستالین/ رستالین- آل

محتویات اصلی: اسید هیالورانیک

مورد استفاده: رستالین برای بهبود چین و چروک‌های متوسط تا شدید به کار برده می‌شود. سیلک رستالین برای برجسته‌سازی لب‌ها طراحی شده و از ذرات ریزتری نسبت به سایر فیلرها ساخته شده است.

چگونه کار می‌کند: محل تزریق با جذب آب توسط اسید هیالورانیک برجسته می‌شود.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: کارخانه سازنده رستالین ادعا می‌کند که اثر این فیلر تا ۱۸ ماه باقی می‌ماند. به هر حال، با تزریق مجدد پس از ۴،۵ و ۹ ماه این اتفاق می‌افتد. بدون تزریق‌های مجدد، ممکن است رستالین تا ۶ ماه دوام داشته باشد. سیلک رستالین ممکن است تا ۶ ماه اثر داشته باشد.

عامل معکوس کننده: دارد. هیالورونیدایز می‌تواند اثر رستالین را خنثی کند.

نکته: رستالین و پرلین توسط یک کارخانه تولید می‌شوند. پرلین ضخیم‌تر و چسبناک‌تر بوده و برای جوانسازی‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

READ  مراقبت های لیزر موهای زائد: توصیه های قبل و بعد لیزر مو

اسکولپترا

محتویات اصلی: اسید پلی – آل – لاکتیک

مورد استفاده: اسکولپترا برای برجسته‌سازی گونه‌ها، پر کردن گودی و تورفتگی‌های صورت و افزایش ضخامت پوست به کار می‌رود و چین و چروک‌های پوست را کاهش می‌دهد. این نوع فیلرها برای برجسته‌سازی لب‌ها به کار نمی‌روند.

چگونه کار می‌کند: برخلاف فیلرهای پایه اسید هیالورانیک، اسکولپترا تولید کلاژن را در محل تزریق تحریک می‌کند و اثر آن بلافاصله دیده نمی‌شود. برای حصول نتایج مطلوب، چند جلسه درمانی با فواصل حدود ۴ هفته مورد نیاز است. تعداد جلسات درمانی مورد نیاز به شدت علائم پیری در صورت بستگی دارد. ضخامت پوست به مرور افزایش می‌یابد.

اثر آن چه مدت باقی می‌ماند: در مطالعات بالینی، اثرات تزریق اسکولپترا تا دو سال پس از اولین جلسه تزریق باقی می‌ماند. دوره درمانی کامل شامل ۳ تزریق در فواصل تقریبی ۴ تا ۶ هفته است.

عامل معکوس کننده: ندارد

نکته: اثر اسکولپترا بلافاصله قابل مشاهده نیست و ظریف‌تر است. ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا اثر تزریق این فیلر مشاهده شود اما اثر آن طولانی مدت است.

قیمت فیلرهای پوستی


برند

قیمت

جوودرم XC / جوودرم اولترا XC

جوودرم وولوما XC

پرلین / پرلین - آل

رادیز

رستالین

اسکولپترا

به این پست امتیاز دهید.
خرید و قیمت انواع ژل و فیلر پوست
۲٫۵ از ۴ رای